01.01.2005 :: 20:14
Sylwester ;)
Hmmm... Sylwester z dwoma psiapsiółkami ;) Nie mogło być lepiej... Najpierw filmy, "Straszny film 2",potem po kieliszku "Picollo" =D, "Straszny film 3" i "To tylko miłość". Spać poszłyśmy trochę później... Trochę?? Eee... No o 8:00 rano... Wstałyśmy o 10:00 ( dwie godzinki jak widać wystarczyły ;)) Sniadanko o 14:00, a potem już tylko gadałyśmy... Zdążyłyśmy wszystkich obgadać ;) Ogólnie było SUUUPPEER!! ( Paula! Zamorduje cię! Nie mogę rozczesać włosów!!! )Ogólnie super, ale teraz nie chce mi się za bardzo pisać ( VIELKIE SOOORRRY! )

Buźka
A.
Komentuj(1)


01.01.2005 :: 20:42
Aaaa.... I jeszcze jedno!! Nocia dlab Pauli2 ( Paulinko, sory, że tak puźno :* )
A więc moi przyjaciele... Nie wymienię wszystkich, bo jest ich napewno dużo. Np. Monia i Paula. Znam je ajjj... już ponad 6 lat. Czyli, jak mi się wydaje, w miare dobrze ;) Ale przecież to nie o to chodzi, żeby wymieniać imiona... Ważne, że są... Bez nich było by źle... Nawet bardzo bardzo źle! Nie miała bym się komu wyżalić ( z nieszczęśliwych miłości =P ), z kim pogadać o wszystkim i o niczym. W pewnym sensie za przyjaciół uważam wiele osób zmojej byłej szkoły ( ale nie wszystkich, bywały WYJĄTKI... ), i z tego gimnazjum. Myślę, że właśnie najwięcej przyjaciół, to koledzy i koleżanki ze szkoły, ż którymi widzimy się codziennie ;) I nieważne kim są, WAŻNE, ŻE POPROSTU SĄ...

Bo nie wiem jak wy, ale ja bez przyjaciół chyba bym nie dała rady...
A.
Komentuj(5)


02.01.2005 :: 20:00
Hej ;)
No więc dziś... Wstałam cos koło 10:00 ( nie wiem jakim sposobem wstanę jutro o 7:00, ale to taki szczegół ), potem Angielski, angielski i jeszcze raz angielski ( najpierw do szkoły - jakieś streszczenie CHRISTMAS, a potem gdzieś 20 stron na prywatny... )Potem do Pizzerii na jakiś dobry obiadek ( bo chyba w domu ani mamie, ani tacie się nie chciało robić =D , do babci na "kawkę" ( Gosh... ), do sklepu i do kościoła... A teraz znów angielski ( prywatny - jakieś opowiadanko ) i Krzyżacy ( czytam... NUDA... )
Aaa... I mam jedno question ( jeśli ktoś zna odpowiedź, to proszę w komentach... ): Dlaczego musimy iść jutro do szkoły??? I to jeszcze na 8:00??? Hmmm... Ja odpowiedzi nie znam ( dla nauki?? Bleh... )Hmmm... To naprawdę zastanawiające... Już wiem!! Żeby zobaczyć koffanych przyjaciół... Wiem, odwala mi... Ale to od tej nauki... Od nauki człowiek GŁUPIEJE... Tzn. w pewnym sensie... =D Oki, ja kończę... Hmm... idę głupieć dalej ( angielski )



Papapapapa :*
A.
Komentuj(2)


03.01.2005 :: 18:05
Hej ;)
No więc dziś w szkoolce nie było nawet aż tak źle jak się spodziewałam. Pierwsza historia. Babka oddawała sprawdzianiki z WOSu i chociaż wszystko miałam dobrze, to z każdego odieła mi po pół punkta i wyszło 4+ ;(... Potem anglik. Było ok ( wszystkie zastosowania szczotki ;)), ehh... polak, jak zwykle głośno. Matma... Hmmm... W Piątek "NIEZAPOWIEDZIANA" kartkówka... hheheh ;). Religia ( test na 4+ =/ ). Hmm.. co było potem??? Aaa... Anglik. Było fajnie =D No i na końcu Niemiecki. Nosiliśmy stoły do sali gimastycznej, a potem jak zwykle nudy. Hmm... No a jutro i w środe woolne!! ( są testy dla 3 klas ;) POWODZENIA! ) Nio, i idzimy jutro z klasą na kręgle do Niku, a w środe na rolki do DYNAMIXu ;) Hmm... TAk może specjalnie "przypadkiem" wpaść na jakiegoś MENA?? Hehh.. Żartuję... Bo niby na kogo?? Już wiem!! PRZEMEK ( żart =P )
Ale w każdym razie super, bo nie trzeba iść przez te 2 dni do szkoły =P Aaa... i niedawno wróciłam z anglika dodadkowego ;) No nawet było nie aż tak źle jak mogło być ;) Oki... Aaa... Jeszcze życzę wszystkiego naj naj naj Natalii z okazji jej urodzinek :* :* :*



Buźka
A.
Komentuj(3)


04.01.2005 :: 14:54
Hej....
No więc w NIKU było suuuppper!!! Hmm... Byłam na torze z Agatką, Ewką i Sandrą ;) Hmm.... Agatce coś nie szło... Ehh.. ;) Sekcji dzisiaj chyba nie ma... ( przecież są testy dla 3 gimnazjum, więc raczej nie ma... ) Na 19:00 idę do znajomych =D Fajniutko:) Hmm... Aaaa...jak wróciliśmy z Niku, poszłam z Ewką do Piotra i Pawła ( i Sandrą i Michałem Glinką, ale gdzieś się zmyli ;)) A potem... Podem na pół godzinki do Ewy ( ale psss.... TO TAJEMNICA!! ;) ) Hmmm... Trochę ty nudnnooo... Narazie kończę... Może napiszę potem ;)



Pozdruuffki
A.
Komentuj(2)


05.01.2005 :: 12:00
Hej wam ;)
Dziś byłam z klasą w DYNAMIXie... Była fajjnie... Trochę ręka boli od upadku, ale co tam... Był fajniutki DJ ( Krzysiek ;) ), no może trochę "dziwne" piosenki, ale coosh... Potem autobusikiem do chaty... Z Meg i Juhtą wracałam przez jakąś wiochę ( sorry dla mieszkańców TEJ ulicy ;)) W końcu "mądra" Asia ( czyli ja :] ) wpadła na cuuuddowny pomysł, poco wracać do chaty na pieszo, jak można na rolkach... No i cała ta scenka z przebieraniem z butów na rolki ;) Buhahahha... =D A potem jakieś 300 metrów na rolkach. Żebyście widzielijak to wyglądało... Ja środkiem ulicy, Meg na chodniku ( Juhta się ulotniła ), a zamną jakieś samochody... Hehh... Śmiesznie było... I Meg miała zaburzenia słuchu ;) ( GŁOŚNIEJ BO NIE SŁYSZĘ!!! ) Nio... Potem Meg poshła do chatki, a ja zanim wtargałam sie z tymi rolkami na nogach do domu, to.... chyba z 5 minut minęło... ;) Hmmm... Fajnie było, prawda???
Ajjjj.... Jeszcze dzisiaj idę na ten CASTING... Ehh.. ;) Co by tu jeszcze napisać?? Jutro do buddyyy .... Niestety... Ehh... Ja nie chcę!! Ale mnie nikt ( niestety ) o zdanie nie pyta....



Pozdraviaski
A.
Komentuj(4)


06.01.2005 :: 22:04
Hmmm... CASTING... Szczerze mówiąc mój pierwszy w życiu. I mówię wam, nic strasznego. Wydawało mi sie, że będą tłumy, ale nie,nie było az tak dużo dziewczyn... Najpierw... Najpierw stylistka Iga dobierała ciuszki ;) Jeansy, sweterek, pasek i kurteczka. Jednym słowem super. Potem umowa ( Firma Troll bla bla ma prawo wykorzystywać bla bla twarz bla bla ... )no... i zdjątka. A nawet chyba z 20... Jednym słowem ZAJEFAJNIE!!
A dzisiaj?? Szkoła... Nic specjalnego... No, może oprócz moich ocen ( 3, 3, 3 i 4 z anglika... NO COMMENTS... ). Potem do domciu. Nauka, nauka, nauka... Potem ściągnęłam parę piosenek... i nauka.. a potem na basen... Hmmm.... Jakoś weny nie mam.... Jutro kartkówki ( nawet dwie: matma i polak =/ )

Lecę... ( RED BULL DODA CI SKRZYDEŁ... ;) )
A.
Komentuj(2)


07.01.2005 :: 18:46
No... Więc dziś były te 2 kartkówki... Nie wiem jak mi poszło ( może nawet wolę nie wiedzieć... ;)), ale myślę, że gdzieś tak na 4/5... Tzn. taką mam nadzieję =D Ogólnie w budce nuuddy... Czyli jak zwykle =D Ehhh... Ale nareszcie WEEKEND... ( Horray!!!) Jeszcze anglika dodatkowego dzisiaj miałam =/ Aż tak źle nie było ( ale jak bym miała wybór, ale go i tak nie mam, to nie wim, czy by mi się chciało chodzić... ) Jakieś tam Passivy, które są dziwne... Z testu jakimś cudem siem wymigałam... Ufff... :)A teraz nuuudy... Jej... Jush siem nie mogę ferii doczekać... ( Ajj... Jadę do Włoch!! =D)
Aaa... I jeszcze jedno do wszystkich "debili", a nawet do tych co się za debili nie uważają ( czyli do KoNia i Katara ) : Czy moglibyście się nie produkować w mojej księdze gości?? Wszyscy i tak już wiedzą, że waszej "inteligencji" nic juz nie pomoże... Z góry dzięki...



Pozdruuffki
A.

P.S: Jeszcze raz gratuluję Ewce 5 z Chemii :*
P.S 2: Pozdro for all :* :* :* :* :*
Komentuj(3)


08.01.2005 :: 15:40
Hej wam ;)
Ajj... Dzisiaj idę na meczyk koszykówki do Areny =D A tak to nuudy... Sobota, Niedziela i koniec weekendu... No ale coosh... Cieszmy się wolnością póki ją mamy :) Ale i tak już 21 stycznia ( tydzień przed feriami :P ) wyjeżdżam do Włoch na 2 tygodnie =P Supper! A teraz... Teraz nuudy... Słucham Eski ( oo... leci Trzeci wymiar =D) Na gg mnie wszyscy olewają ( np. Jędrek, Raptis.... ) Jej... Właśnie odkryłam że zostały mi tylko 2 tygodnie szkloły < YUPPI!!> Hmmm... Co by tu jeszcze.... Aaa... Meguś mam nadzieję, że już sołek ci troszkę minął ;) I mam nadzieję,że twoja babcia się dobrze czuje :* Hmm... Normalnie ZERO Veny twórczej =/
A więc Pozdro for :
- klasa 1 a ( calutka :*)
- ee... for GIMNAZJUM 54 :*
- była klasa 6 b :wink:
- Cała klasa 1 a, 1 b i 1 c i 1 d z Gimnazjum 58 ( no, może pomińmy SARĘ.. )
- for all którzy chcą być pozdrowieni :*
- dla naszej best pani POKACHONTAS ( od biologii ) za to że nam wpisuje RÓŻNE oceny =P
- for.... for all... :*



Buźka :*
A.

P.S: KTO MNIE KOFFA???
Komentuj(4)


09.01.2005 :: 16:11
Hejka :*
Od ostatniego razu zrobiłam vieelki postęp z Krzyżakami, więc jest w sumie Ok ( No.. zostało mi "tylko" 400 stron =/ ) Dzisiaj od rana kościół ( msza za mojego dziadka ), potem do babci na obiad, no i jestem... Wyrwałam się z towarzystwa cioć i babć, bo trochę tam nudnoo było =D Hehh... I już mam 2 serduszka z WOŚPu <3 <3 =D Nio... A wczoraj meczyk ( wygrany of course =D ), a potem na kolacje do jakiejś greckiej restauracyjki... Było Ok =D Jejku... Ale nuudy... Misia mi nie odpisuje na gg... MIŚKA, OBRAŻAM SIĘ!! A tak poza tym to nuudy... Wogóle mnie już wszyscy olewają... Misia, Łukasz... Buu... ;(

Koffam was wszystkich :*
A.
Komentuj(0)


09.01.2005 :: 17:37
.:Szczęście... :.
Szczęscie... Czyli coś, co raz jest, a raz nie ma. Czujemy się szczęśliwi, w chwile, gdy coś nas ucieszy, gdy są z nami przyjaciele, ktoś kogo kochamy, uśmiechnie się, pogada... To wszystko, to szczęście. Szczęście, to energia i radość, jaką cieszymy się gdy jest z nami jakaś osoba. Niektóży są typami samotników, siedząc sami w domu są bezgranicznie szczęśliwi. Ale nie ja. Ja potrzebuję kontaktu z przyjaciółmi. Siedze w domu... No i co mam robić innego, jak nie gadać przez gg?? Chociaż nie... Do szczęści potrzeba torchę samotności... Czasami chcę, żeby "wreszcie dali mi wszyscy święty spokój", żebym mogła wszystko przemyśleć... Ale póki co jestem szczęśliwa... ( Zdążyłam się już przyzwyczaić so nieszczęśliwych miłości =P ) Tylko, że wszystko się psuje, gdy ktoś umiera... A zwłaszcza ktoś, kto miał dopiero 17 lat. Nawet nikt bliski, a tak jakoś dziwnie się czuję... Bo przecież samochód mógł potrącić każdego z nas [*]



Buźka
A.
Komentuj(5)


11.01.2005 :: 14:30
Everytime I try to fly
I fall without my wings
I feel so small
I guess I need you baby
And everytime I see you in my dreams
I see your face, it's haunting me
I guess I need you baby



No... I tak sie właśnie czuję... Jak mały szczekający piesek, którym nikt się nie interesuje, o którego nikt nie dba... A ja potrzebuję kogoś, uwierzcie mi... Przyjaźni, opieki, miłości... Taki dołeczek... Ehhh... No, ale jakoś z tego wyjdę na prostą ( mam nadzieję... ) Ehh... Trzeba chociaż myśleć, że będzie dobrze...
Aaa... Sorx, że wczoraj nie pisałam... Mój plan dnia wyglądał mniej więcej następująco: dom ==> szkoła ==> dom ==> angielski ==> dom ==> Selgros ==> babcia ==> dom. No, w każdym razie jakoś tak =) A dzisiaj nuudy... W szkole tak sobie... A zaraz mam sekcje pływacką,więc kończę...



Chciałabym mieć takiego aniołka

Pozdruuffki
A.
Komentuj(2)


11.01.2005 :: 17:43
Yo yo :)
Dzisiaj jak już mówiłam sekcja, ale okazało siem, ze jej nie było =/
Oczywiście mądra Asia założyła się z panem Domanem ( dla niewtajemniczonych ==> pan od wf :wink:), że sekcja jest ( tzn. ja tak twierdziłam... A pan Doman twierdził, że nie ma... ). No i efekt jest taki, że muszę na jutro skombinować colę dla niego... Hehh ... To ładnie... =P
A wogóle zauważyliście, że zmieniłam szablonik :wink: Siem natrudziłam, ale coosh... Nawet ładniutki... ( bo ja mam GUUST!! )Okis.... Ja spadam.... Komentujcie :)
Buźka :*
A.

P.S: SPECIAL POZDRO FOR JĘDREK!!!
Komentuj(12)


12.01.2005 :: 16:56
Hejka =D
Mam very mało czasu, żeby napisać tą notkę, ale spróbuję się streścić =D
No więc dziś po szkoolce byłam z Monią w naszej byłej szkole =D Spotkałam mojego koffanego =D kuzyna =) ( chodzi do 1 kl. SP ) Nio... Pogadałyśmy z panią Renatą ze sklepiku i z panią od muzyki =) Pani Nobis nie było ;( ;( ;( Ale coosh przeżyję =) Potem tata odebrał mnie od Moni.... No i zaraz idę na takie coś... Eee... tam gdzie będę chodziła do klubu tanecznego =D Z moją koffaną NAtisią, Agatką, Juhtą, Madzią... :* :* :* :*
Okis... BIG Thank you za komenciki :wink: iii.... Pozdro dla Jędrka :wink: Pyci, Natalii, Gosi :*, Agaci, Miśki, Natalki, Juhty, Meguś ( wracaj do zdruufka :)) i dla reesszzty... :* :* :*

Buziaki :*
A.
Komentuj(3)


13.01.2005 :: 14:05
Silna potrzeba napisania notki =)
Można nawet powiedzieć, ze notki o niczym... Bo określonego tematu nie mam. Tak poprostu. Mogę powiedzieć że jest dziwnie... Tzn. dziwnie się czuję. Tak jakoś nijako. Nikomu nie potrzebna, bezwartościowa osóbka, nic nie znacząca mała, cichutka myszka... No, ale za tydzień jadę do Włoch, mam nadzieję, że przez te 2 tygodnie odreaguję, nacieszę się życiem... Odreaguję od szkoły, myśli moich ( nieważne jakich, ważne, że mnie dręczą i w dzień w nocy... ) Okiss... Koniec tego narzekania =) Teraz moja średnia na półrocze... FANFARY PROSZĘ!! =D Moja średnia na półrocze to ( UWAGA! ) 4.67 =) No więc źle nie jest =) W szkoolce teź nie źle... Nawet było oki =) Ajj... I dziś jeszcze na basenik =)



Pozdro for all :*
A.
Komentuj(5)


14.01.2005 :: 18:06
Hej wam :*
Nio... Wreszcie siem skończył ten tydzień... Hehhh... Iii... Jeszcze tylko jeden... Iii... W piątek wieczorem jadę do Włoch!! Hehh... SUPER! A moje plany na weekend... Hmmm... Jutro przychodzi do mnie Monia... Ahh.. Jak ja siem cieszę... =) No, niestety, Monisiu, będziemy musiały na jakieś 2 godzinki wyskoczyć z chatki, bo mam zawody pływackie, w których ( mam nadzieję :>) będziesz mi dzielnie kibicować =D Poza tym, meine daddy ma jutro imieninki =) Happy Nameday =) Niop... Monia śpi u mnie... =) Hmm... A co tam u was miśki?? Mam small pytanko... Kim jest ktoś, kto napisał mi komcia w poprzedniej notce i siem nie podpisał ( komenta niestety w połowie ucieło ;( ) Anyway... Pozdro for all known and unknown =D

Koffam was wszyskich :* :*
Cyyyaaaaa :*
A.
Komentuj(2)


15.01.2005 :: 20:00
With Monia =) =) =)
No, więc jak juz napisałam, jest u mnie Monia =D Gadamy, bla, bla, bla, surfujemy po necie.... bla bla... No, i pewnie obejrzymy jakiś filmik na DVD Eeee... No i byłam na tych &%#* zawodach... Nawet źle nie było, ale i tak z III gimnazjum wielkich szans nie miałam... I dostałam medal za udzieł buhahaha =D Co by tu wam jeszcze napisać.... Komentujcie, bo coś wam słabo idzie =)

Buziaki :*
A.
Komentuj(3)


17.01.2005 :: 19:09
Hej =D
No więc dziś w szkółce... Nawet ok jak na szkołe... Historia, Anglik, polak, matma, religia, anglik i niemiec... No więc źle nie było No, gdyby Łukasz nie walnął mnie ( Dzięki TEEY!! ) No, ale przeżyję... Jeszcze tylko 4 dni... Tylko 4 ********ne dni :-) Jejjj... Jak ja się cieszę... =) No, nie wiem jak wy przeżyjecie 2 tygodnie bezemnie, pewnie będziecie tęskinć, ale nie martfcie siem... Wrócę napewno!! ( w spodniach i kurtce mam wbudowany wykrywacz mnie, gdyby mnie lawina przysypała, więc wrócę! )... Ale w końcu to tylko 2 tygodnie... Nie takie rozłąki sie przeżywało =D Yeah... Narty, śnieżek... No i zajefajni ludzie ( Pozdruffki ) Nie wiem czy was to zbytno obchodzi, ale 1 lutego mam urodzinki i nie napiszę notki ( bo chyba w tym hotelu kompa nie ma =( ) No, ale cooshh... Przeżyjecie?? Hehhe..



Buźka :*
A.
Komentuj(3)


19.01.2005 :: 14:22
Eeee... =D
Dzisiaj humorek dopisuje mi jak mało kiedy... Nawet nie wiem dlaczego =D Bo jakoś nie ma powodów... W szkole kartkówka z anglika (chyba dobrze mi poszło) nio, i 4 z anglika za speecha... Może dlatego, że za 2 dni jadę do Włoch... Nio i wielkimi krokami zbliżają się moje urodzinki =) ( patrz notka pod spodem =)) No wiec, nawet jak ktos by się baardzo starał, to nie jest w stanie mi zniszczyć humorku =) Przynajmniej tak mi się wydaje... Buhahaha =D Wczoraj pisałam notkę, ale oczywiście mi sie skasowała =/ I juz nie pisałam poraz drugi ( nie chciało mi się, jestem dosyć leniwa... =))
Nio, więc pozdro FOR:
* Whole klasa 1a
* Whole Gimnazjum 54
* Whole była klasa 6b
* Whole klasy 1a, 1b, 1c and 1d z Gimnazjum 58
* Całe "ukochane" grono pedagogiczne z Gim 54 i SP 90
* Whole people z którymi jadę do Włoch
* Whole my friends :*
* Whole people, którzy to czytają =)



Buźka :*
A.
Komentuj(3)


20.01.2005 :: 19:08
.:Good bye... :.
No, oczywiście nie żegnam się z wami na zawsze!! Wrócę za ok 2 tygodnie... Jadę jutro gdzieś o 24:00 do Włoch. A ponieważ tam nie ma neta (chyba), no to mój blog nie może być aktualizowany... ;( Nie wiem... Może jeszcze jutro napiszę, ale to nic pewnego, bo to co się dzieje w moim domu przekracza wszelkie granice... Torby, jedna na drugiej, nawet dopinać sie nie chcą, narty i snowboard leżące na środku pokoju, chyba z 4 kartony z żarciem...Ehh... Tyle poświęcenia dla 2 tygodni we Włoszech =D Hehh... Nie, żartuję, warto się trochę natrudzić i zapakować te kilka toreb, chodzić 3 godziny p sklepie, a potem to wszystko załadować do bagażnika =) Anyway, będę miała 3 tygodnie ferii ( czy to nie cudowne?? ) =D Pominę fakt, ze mój 3 tydzień ferii spędzę u babci czytając "Krzyżaków".. =/ Niop... Ale i tak będzie fajnie... A we Włoszech będę miała urodzinki (14) =) Hehhh... ( tu do ludzi z którymi jadę... =)) Już się szykujcie, wytargam w śniegu... ASIA R-L-S!! =D
( Aaaa... Bym zapomniała... Big urodzinkowe pozdro dla Puszek =))


Hehhe... Wyobrażacie sobie mnie w takim stanie?? =D

Cyaaaaa.... :*
A.
Komentuj(1020)






wpisy
dodaj oglądaj


nie będzie to kolejny 'zwykły blog'. nie pisze regularnie. nie pisze co robiłam. pisze jak potrzebuje. jak coś mnie boli, dręczy. takie przemyślenia. dotyczące mojego życia. poprostu.



archiwum
2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik





ja i moje zdjęcia.
grono.
fotka.pl

ci ważni.
meine josephine



'w życiu piękne są tylko chwile. niestety.'

'nie wszystko da się wyrazić słowami. niektórych rzeczy lepiej wcale nie mówić'

'są momenty, gdy wyobrażam sobie życia lepszego fragmenty.'






Layout by Cassia
for Layout4you