asia - komentarze



No... Więc dziś były te 2 kartkówki... Nie wiem jak mi poszło ( może nawet wolę nie wiedzieć... ;)), ale myślę, że gdzieś tak na 4/5... Tzn. taką mam nadzieję =D Ogólnie w budce nuuddy... Czyli jak zwykle =D Ehhh... Ale nareszcie WEEKEND... ( Horray!!!) Jeszcze anglika dodatkowego dzisiaj miałam =/ Aż tak źle nie było ( ale jak bym miała wybór, ale go i tak nie mam, to nie wim, czy by mi się chciało chodzić... ) Jakieś tam Passivy, które są dziwne... Z testu jakimś cudem siem wymigałam... Ufff... :)A teraz nuuudy... Jej... Jush siem nie mogę ferii doczekać... ( Ajj... Jadę do Włoch!! =D)
Aaa... I jeszcze jedno do wszystkich "debili", a nawet do tych co się za debili nie uważają ( czyli do KoNia i Katara ) : Czy moglibyście się nie produkować w mojej księdze gości?? Wszyscy i tak już wiedzą, że waszej "inteligencji" nic juz nie pomoże... Z góry dzięki...



Pozdruuffki
A.

P.S: Jeszcze raz gratuluję Ewce 5 z Chemii :*
P.S 2: Pozdro for all :* :* :* :* :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

08.01.2005 :: 14:14 :: c20-138.icpnet.pl

Asia ==> Friend

Hmm... Wzrostu mam 165... A tak poza tym, friend... Kim jesteś??


08.01.2005 :: 14:10 :: CAG-EP-dbp-NC01-e0.energis.pl

friend:)

Ile masz wzrostu, że wzięli cię na casting? A propos fajny blogasek i wogóle fajnie piszesz:)


08.01.2005 :: 13:32 :: pw236.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

No debile......ale my wiemy o tym od dawna...teraz reszta odwiedzających się przekona jacy są nasi koledzy-koń i katar. Pozdrówka dla was




Talk.pl :: Wróć