asia - komentarze



Hej wam ;)
Dziś byłam z klasą w DYNAMIXie... Była fajjnie... Trochę ręka boli od upadku, ale co tam... Był fajniutki DJ ( Krzysiek ;) ), no może trochę "dziwne" piosenki, ale coosh... Potem autobusikiem do chaty... Z Meg i Juhtą wracałam przez jakąś wiochę ( sorry dla mieszkańców TEJ ulicy ;)) W końcu "mądra" Asia ( czyli ja :] ) wpadła na cuuuddowny pomysł, poco wracać do chaty na pieszo, jak można na rolkach... No i cała ta scenka z przebieraniem z butów na rolki ;) Buhahahha... =D A potem jakieś 300 metrów na rolkach. Żebyście widzielijak to wyglądało... Ja środkiem ulicy, Meg na chodniku ( Juhta się ulotniła ), a zamną jakieś samochody... Hehh... Śmiesznie było... I Meg miała zaburzenia słuchu ;) ( GŁOŚNIEJ BO NIE SŁYSZĘ!!! ) Nio... Potem Meg poshła do chatki, a ja zanim wtargałam sie z tymi rolkami na nogach do domu, to.... chyba z 5 minut minęło... ;) Hmmm... Fajnie było, prawda???
Ajjjj.... Jeszcze dzisiaj idę na ten CASTING... Ehh.. ;) Co by tu jeszcze napisać?? Jutro do buddyyy .... Niestety... Ehh... Ja nie chcę!! Ale mnie nikt ( niestety ) o zdanie nie pyta....



Pozdraviaski
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

05.01.2005 :: 20:15 :: ale222.internetdsl.tpnet.pl

madzia140

cześć! W jakim konkursie chciałabyś wziąść udzial? Wejdz i zaglosuj na konkurs na moim blogu www.madzia140.talk.pl a przy okazji możesz się zglosić! Twoj blog jest bardzo fajny, a przecież zawsze są szanse na wygraną! :) :) :) :) :) :)


05.01.2005 :: 18:39 :: 213.238.98.120.adsl.inetia.pl

Pycia

Sorx za błędy ortograficzne - hehehe...nigdy nie bylam w tym dobra


05.01.2005 :: 18:38 :: 213.238.98.120.adsl.inetia.pl

Pycia

Hej!Ty mi nie kometujesz bloga to ja Ci skometuje <lol> heh...wiesz wybiez sie z kolezankami na lyzwy...superrrr jest!!w sobote chyba sie wybieram znow z kolezankami i ...koelgami chyba (tzn.Gocha mi mowiła ze ma jechac...nio i nie wiem czy to prawda ale chyba tak0pozdro.papa


05.01.2005 :: 13:26 :: bci101.neoplus.adsl.tpnet.pl

Meg

Taaa- zabawne. Ja mam zaburzenia słuchu, jak widze takie




Talk.pl :: Wróć