01.11.2004 :: 09:43
Dziś Wszystkich Swiętych [*]
Mam nadzieję, że każdy z was idzie dzisiaj na groby bliskich i zostawi swoje znicze [*] [*]
Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć wam miłego zwiedzania grobów :D


Pozdro
A. ;)
Komentuj(1)


01.11.2004 :: 20:51
Gosh! Ja coś chyba ostatnio naprawdę nudno piszę skoro nikt nie komentuje :D Halo! Czyżby mój blog umierał??? Dajcie znak życia, bo nie wytrzymam... ;)
A tak poza tym, jak wam minął dzisiejszy dzionek??? Pewnie 99% z was (tak jak ja :D) było na grobach bliskich...



P.S:Ludzie, czy wy wogóle wiecie co to jest księga gości i gdzie ona się znajduje???

Pozdruffka :*
A.
Komentuj(2)


03.11.2004 :: 19:11
CzEśĆ wSzYsTkIm!!!
JaK wAm MiNąŁ dZiSiEjSzY dZiOnEk??? Mi ChYbA dObRzE, tZn. BeZ rÓżNyCh NiEpRzYjEmNyCh NiEsPoDzIaNeK. W sZkOlE tEż NaWeT sPoKo. ByŁ sPrAwDzIaN z PoLaKa ( z ZeMsTy ) i DoSyĆ nUdNa LeKcJa TeChNiKi, AlE jAk WiDaĆ pRzeŻyŁaM...
PoTeM bYłAm Na KoSzU w ArEnIe... PoZnAń WyGrAł... :D
A tErAz SiEdZę W dOmKu, PrZy KoMpUtErZe I nIe WiEm Co RoBiĆ...

MaM nAdZiEjĘ, żE u WaS tEż WsZyStKo Ok... ;)



Ok, NiE bĘdĘ sIę RoZpIsYwAłA, wIęC kOńCzĘ...

PoZdRuFfKa FoR aLl...
A.
Komentuj(1)


05.11.2004 :: 18:26
Jeszcze 5 dni i mój blog przestanie istnieć... ;( Ratujcie, bo sama nie wiem czy aktywować go, czy nie... A tak w ogóle to sorki że ostatnio mało pisałam a moje notki były krótkie, ale za bardzo nie miałam czasu i weny twórczej :D żeby pisać...
Przed mam calutki weekendzik...
ehhh...
CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA..... (prezenty :D )
CORAZ BLIŻEJ SYLWESTER....(i tak pewnie nigdzie nie pójdę, ale to ngdy nie wiadomo... ;) )
CORAZ BLIŻEJ FERIE.... (jadę do Włoch na dwa tygodnie.... :D )
CORAZ BLIŻEJ MOJE 14-ste URODZINY... (hehehe.... 1 lutego....)

A teraz coś dla wszystkich poszkodowanych przez los :D
WSKAZÓWKI NA LEPSZE ŻYCIE:
1.Dawaj ludziom więcej, niż mogliby się spodziewać i rób to z przyjemnością.
2.Naucz się na pamięć swojego ulubionego wiersza.
3.Nie wierz we wszystko, co usłyszysz, nie wydawaj wszystkiego, co masz i nie śpij tyle, ile byś pragnął.
4.Kiedy mówisz kocham, mów to na serio.
5.Kiedy mówisz przykro mi, patrz w oczy rozmówcy.
6.Ożeń się nie wcześniej niż po sześciu miesiącach narzeczeństwa.
7.Uwierz w miłość od pierwszego spojrzenia - zapamiętaj to sobie... jak już mówiłam,wystarczy tylko chwila...
8.Nigdy sobie nie żartuj ze snów innych ludzi.
9.Kochaj głęboko i z pasją. Możesz zostać zraniony, ale to jedyny sposób na spełnioną egzystencję.
10.W przypadku nieporozumień bądź lojalny, nie obrażaj.
11.Nie oceniaj innych poprzez pryzmat członków ich rodzin.
12.Mów wolno, ale myśl szybko.
13.Jeżeli ktoś zadaje Ci pytanie, na które nie chcesz odpowiedzieć, uśmiechnij się i spytaj Dlaczego chcesz to wiedzieć?.
14.Zapamiętaj, że wielka miłość i największe sukcesy są obłożone dużym ryzykiem.
15.Dzwoń często do mamy. :)
16.Powiedz na zdrowie, kiedy ktoś kichnie.
17.Kiedy ponosisz porażkę, nie zapomnij tej lekcji.
18.Zawsze pamiętaj o szacunku do siebie samego, do innych i odpowiedzialności za własne czyny.
19.Nie pozwól, by nieistotna sprzeczka popsuła ważną przyjaźń.
20.Jeżeli zorientowałeś się, że popełniłeś błąd, natychmiast go napraw.
21.Uśmiechaj się odbierając telefon. Ten, kto do Ciebie dzwoni, usłyszy to w Twoim głosie.
22.Zwiąż się z kobietą/mężczyzną, z którą/ym lubisz rozmawiać. Na starość umiejętność
konwersacji będzie tą najważniejszą.
23.Spędzaj trochę czasu w samotności.
24.Otwórz się na zmiany, ale nie rezygnuj całkowicie ze swoich przekonań.
25.Pamiętaj, że milczenie czasami jest najlepszą odpowiedzią.
26.Więcej czytaj, a mniej oglądaj TV.
27.Żyj dobrze i honorowo. Później kiedy będziesz starszy, spojrzenie w przeszłość pokaże Ci,
w jaki sposób możesz cieszyć się życiem po raz wtóry.
28.Miej wiarę w Boga, ale dobrze zamykaj swój samochód.
29.W domu atmosfera miłości jest bardzo ważna, rób wszystko, by wykreować wokół siebie harmonię i spokój.
30.W przypadku nieporozumień z bliskimi niech przeważą względy obecnej sytuacji.
31.Nie grzeb się w rozczarowaniach z przeszłości.

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć wam lepszego życia...

Pozdruffka
A.



P.S: Komentujcie ile wlezie... ;)
Komentuj(2)


06.11.2004 :: 12:55
Ello ;)
Chyba już podjęłam decyzję - aktywuję mojego bloga, ale najpierw muszę kupić sobie ( albo namówić tatę żeby mi kupił ) kartę do telefonu.
Na szczęście już weekendzik ( co prawda tylko dwa dni, ale zawsze coś ;)).Jadę dzisiaj do moich koleżanek, które niedawno przeprowadziły się ze Szwecjii do Polski. Nie oto chodzi, że ich strasznie dawno nie widziałam ( mają w Polsce babcie, wiec widywałam się z nimi przynajmniej raz w roku ), ale poprostu się cieszę, że do nich idę :D .




A tak przy okazji pozdro dla:
- Lavika :*
- Meg :*
- Anki N. :*
- Misi :*
- Calutkiej klasy I A ;)
- Smallville ;)
- wszystkich, którzy komentują moje notki ;)
- wszystkich, którzy mają bloga na talk.pl ;)
- wszystkich, którzy w ogóle posiadają coś tak fantastycznego jak blog ;D
- wszystkich, którzy właśnie czytają tą notkę ;)
- wszystkich, którzy chcą być pozdrowieni przeze mnie... ;D

Pozdro all
3majcie się cieplutko
A.

P.S: Właśnie czekam na sms z kodem ( dostałam kartę :D ) Mój blog wraca do żywych !!!

Komentuj(3)


08.11.2004 :: 14:32
Wrrrr.... Jednak moi chłopacy z klasy są głupi... Dlaczego? Nie będę wszystkiego tłumaczyć, zajeło by to zbyt dużo czasu... Poprostu chodzi o to, że zabierają pamiętniki i je spalają. Gdyby nie pan Bądel (DZIĘKUJĘ :D) to byłoby już po moim pamiętniczku. Ehhhh.... Diabełki z piekła rodem.... Jeszcze mają moją kłódkę do pamiętnika, ale to taki szczegół, pomęczę ich jutro...
Hehehe... Łukasz kłamie jak z nut ( Jaki znowu pamiętnik??? ), ściemniacz jeden... Zresztą reszta też lepsza nie jest (tzn. w połączeniu tworzą mieszankę wybuchową :D)... Anyway, w mojej klasie są też fajni chłopacy ( oczywiście nie licząc wyżej wymienionych... ;)(Kornel, Łukasz Sz., Adam i reszta Pozdro ;)))




Pozdruffka all
A.
Komentuj(5)


09.11.2004 :: 20:31
Hehehe.... Praktycznie od dzisiaj mam wolne ( ale tylko praktycznie, bo jutro idziemy z klasą na cytadelę :D )... Niop, a potem aż cztery dzionki wolnego..... Hurra... :D hehehe... Tak, wiem, jestem zwariowana... ;)
A tak przy okazji, to dzięki wszystkim za komenty i wpisy do księgi ( tych drugich jest zdecydowanie mniej , ale coosh... ;) ):*
Wkleiłabym jakiś obrazeczek, ale nie mogę się zalogować na blogers.pl, więć rysuneczka nie będzie....

Pozdraviasy
A.
Komentuj(1)


10.11.2004 :: 14:53


Prawdziwy przyjaciel??? Myślę, że mam ich wielu...
Ktoś kiedyś powiedział, że przyjaciele są jak anioły, które unoszą nas na swoich skrzydłach, kiedy nasze zapominają jak się lata...
Czy to prawda??? Wydaje mi się, że tak... Ile razy każdy z was miał dolinę? I napewno 99 % wyciągało was z niej najlepsi przyjaciele...
Tak naprawdę, przyjaźń rodzi się, gdy już naprawdę wszystko się kończy... Mam na myśli koniec szkoły i rozpad całej klasy...
Ok, mam nowe koleżanki i kolegów, ale nadal strasznie tęsknię za starymi.... ( Olivia, Monia, Padla i raszta Pozdro :* mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie ;))

Pozdruffki
A.
Komentuj(0)


10.11.2004 :: 19:18
Moja dwudziesta notka!!!
Hehehe... Wiem, że niektórzy mają po 100, albo 200, ale dla mnie 20 notek to już sukces :D
Co prawda, moja 20-dziesta notka nie będzie długa, bo tłumaczę koleżance filozofię edytora html (egh... skomplikowane...)



Pozdruffki for all
A.
Komentuj(5)


11.11.2004 :: 10:40
Witam wszystkich!!!
Dzisiaj Święto Niepodległości więc się nie idzie do szkoły :D
Całe cztery dni wolnego.... Super ;)
Jeszcze nie wiem co będę przez ten bezcenny czas robić, ale napewo nie będę się nudzić :p



Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy komentują moje notki :*

Pozdroviasy
A.
Komentuj(4)


11.11.2004 :: 12:23
"Wczoraj przed klubem stałeś myślac, że jesteś twardy, przeklinając jak debil zamykałeś drzwi od audi. Opcja prosta - ona młoda, ty po koksach. Chciałeś pokazać że rządzisz by ona poszła. Taki kaprys- zachowanie durne i bez nazwy, ty kasy masz nastyk, a mentalność gwiazdy. Powiedz, czego chciałeś przed ziomkami dowieść? Nazbierało się trochę, chyba czas na spowiedź..."

Niech jedna osoba (która tego pewnie nie czyta...) weźmie sobie to do serca, bo to jak się zachowuje jest naprawdę głupie...
Szczególnie ostatnia akcja z pamiętnikiem... Szkoda gadać, przecież to i tak nic nie da...



Nie, zmieni się nic, chociaż było by lepiej...

Pozdro all
A.
Komentuj(3)


12.11.2004 :: 10:04
Hej wszystkim ;)
Chociaż jest wolnie to jestem w pewnym sensie strasznie zapracowana ( Angielski, Polski, Matma, Chemia... ŻYĆ NIE UMIERAĆ!!! :D)
Normalnie kiedyś nie wytrzymam z tą szkołą. Jeszcze muszę napisać rozprawkę na polski na temat "Czy według ciebie Biblia jest przeznaczona tylko dla ludzi wierzących?" MASAKRA... :/
Ma ktoś jakiś pomysł, bo kompletnie nie wiem co napisać.....
Wrrrr.... Jeszcze z 5 stron z angielskiego...
A miało być tak pięknie....



Pozdruffka all
A.

P.S: Dzięki wszystkim z komenty ;)
Komentuj(4)


12.11.2004 :: 16:50
Nie istnieje żaden początek, ani koniec...
Dzień wczorajszy jest historią.
Dzień jutrzejszy - tajemnicą.
Dzisiejszy - jest darem...


To czasami głupie, wydaje się, że świat jest monotonny, każdy dzień zdaje się być łudząco podobny do poprzedniego.
To tyko pozory, wcale tak nie jest. To co było, już nie wróci i trzeba się z tym pogodzić (niestety, fajnie by było, gdyby nadal była koffana 6B ;))
Ale cóż, mimo, że coś (nawet bardzo ważnego dla nas) się skończyło, zaczyna się "nowy rozdział" w naszym życiu, który za parę lat będziemy tak samo fajnie wspominać ;)...
Wierzcie mi, naprawdę trudno było mi rozstać się z ludźmi, których widziałam codziennie przez 6 lat, ale teraz się cieszę, że mam nową klasę ;)( Meg, Lav, Misia i reszta - Dzięki, bo bez was bym nie wytrzymała... ;))

Ok, nie będę się rozpisywała... Aha i jeszcze jedno... Pozdro dla Smallville i Kurczaczka :D




Pozdro
A.
Komentuj(3)


13.11.2004 :: 09:58
Hej ;)
Dzisiaj chyba wstałam prawą nogą ( ale to nigdy nie wiadomo ;) )...
Eee... Jeszcze zostały niecałe dwa dni wolnego... No a potem do szkoły... Nie jest tak źle, przynajmniej się spotkam z koleżankami ;)( Pomijam fakt, że mam lekcje od 8:00 do 14:35, a potem o 16:00 sekcję pływacką, ale to się wytnie ;) )
Oglądałam wczoraj chyba poraz 100 "HP i Kamień Filozoficzny", bo nie miałam co robić ( rodzice gdzieś wyparowali do znajomych, a ja siedziałam sama w domu )....

A tak przy okazji, Pozdro dla:
- Smallvile
- Kurczaczka
- Misiaczka
- Lavika
- Meg
- Ani
- całej I a
- całej byłej VI b
- i ogólnie dla wszystkich ludzi dobrej woli ;)






Pozdrooffka all
A.
Komentuj(1)


13.11.2004 :: 12:50
Hmmm... Za jakieś 40 minut jadę na basenik do Swarzędza... Hehehe... Fajnie ( to co, że jedzie tam też mój rozbrykany siedmioletni kuzyn ;) Przeżyję... chyba ;) )
Nie byłam tam jeszcze, ale podobno supcio :D Noooo.... Potem ( gdzieś o 20 ) mam gości w chatce ( tzn. moi rodzice mają, ja będę siedzieć w pokoju i prawdopodobnie cosik jeszcze napiszę ;) )
Eeehhh.... Całe szczęście, że jutro niedziela...



Buziaki :* :* :*
A.
Komentuj(2)


13.11.2004 :: 18:32
Hej... ;)
Właśnie zmieściłam na moim blogu licznik ;) Dla dociekliwych, znajduje się on pod archiwum... :D ( dla mało pojętnych, Po prawej stronie u góry jak zjedziesz tym małym paskiem przewijania na dół to bedzie licznik ;) )...
No narazie nie było żadnej osóbki, ale mam nadzieję, że to się zmieni ;)
Aha, w linkach ( nie będę tłumaczyła gdzie to jest, mam nadzieję że wiecie :D ) jest nowy tescik o mnie :P...
Aha, i jeszcze jedno... Pod licznikie jest sonda....

Papatki :D
A.
Komentuj(0)


13.11.2004 :: 21:37

See what Care Bear you are.


Hehehe... Słodziak... ^^ ;)

Pozdrooffki
A.
Komentuj(0)


14.11.2004 :: 11:18
Hej wszystikim ;)
No na liczniczku już 9 osóbek... To chyba nie najgorzej ;)
Mam nadzieję, że z czasem będzie coraz więcej :D
Eeee... Muszę kończyć, bo zaraz wychodze z domu... No i oczywiście czekam na komenty i głosowanie w mojej nowiutkiej sondzie ;)



Pozdraviaski
A.
Komentuj(1)


14.11.2004 :: 14:08
Hej wam ;)
Dzięki wam za komenty :* i za głosy w sondzie :* i w ogóle za wszystko :*
Aha... I jak ktoś z was chce być u mnie w linkach, to piszcie w komentach ;)
Eeee.... Dzień jak codzień... Nawet ładny ( gdyby nie ten mróz... brrrr....) Nooo... Dzisiaj przychodzi do mnie babcia i ciocia, bo mój tata ma urodziny ( tzn. urodziny ma jutro, ale wyjeżdża w delegację... ), więc życzę mu WSSSZZZYYYSSTKKIIEEGGOO NAAAJJJLLEPPSSZZEEGOO!!



Kiedy jesteśmy szczęśliwi, jesteśmy zawsze dobrzy, lecz kiedy jesteśmy dobrzy, nie zawsze jesteśmy szczęśliwi.

Oscar Wilde

Życie podobne jest do drogi pełnej zakrętów.
Widzimy tylko odcinek do kolejnego zakrętu.
Ale wiemy, że Bóg ogarnia wzrokiem całci drogę.


Anton Kner

Nic nie starzeje się tak prędko jak szczęście.


Oscar Wilde




Buźka
A.
Komentuj(1)


14.11.2004 :: 17:14
Hej, to znowu ja :D
Eee... Może teraz w skrócie opiszę wam moją klasę....
Justyna - Fajne i pzryjazne stworzenie ;)
Natalia - Patrz wyżej ;)
Beata - to samo co jej psiapsiółki ( patrz wyżej ;))
Klaudia K. - Fajna, a zwłaszcza jak mówi o zębach, dentyście itp... ;)
Misia - Eeee... No znam ją już ponad 6 latek... Koffany Misiaczek ;)
Agatka - typowa pesymistka... Ale da się z nią przeżyć ;) nie, no tak naprawdę jest koffaniutka
Magda - Hmmm... Za dużo gada o koniach... ;) Spoxik friend ;)
Ania - Też ją znam 6 lat... Spox
Wera - Zwariowana, szalona i roztrzepana
Lilka - Hehehe... Fajna
Karolina - Spox, fajniutka....
Agnieszka - To samo co karolina, i troche zbyt tajemnicza... ;)
Klaudia N. - Hmmm... Nie no fajna...
Sandra - fajna, ale czasami ma głupie texty...
Mateusz - Zbyt cichy, prawie go nie znam...
Łukasz Sz. - Eee... No ok, ale tak dziwnie mu z oczu patrzy ;)
Michał M. - Boże.... Duże dziecko... :D
Jasiu - Heeee... Ok...
Michał Gi. - Nawet Spox... Tzn. może być....
Bartek - Znam go 6 lat... Ok, ale momentami za cichy i spokojny...
Kornel - Supcio, Ok, i ogólnie Spox ;)
Owca - Przewodniczący... Hehehe...
Adam - Znam go 7 lat... Fajny kumpel, ale czasami dziwny...
Łukasz M. - Eee... No jego opis był w moich poprzednich notkach... nie będe sie powtarzała...
Dino - Ok... ( prawda Agatko??? ;))
Przemek - O boże... Dziwny....
Dominik - Śmieszny... I jak sam twierdzi, wszyscy się z niego śmieją... Ale OK..
Glinka - Umie grać na zębach, robi głupie rzeczy na lekcjach, ale może nawet fajny...

Noo, klase mam nawet fajniutką... ;)




Pozdroviaski
A.
Komentuj(2)


15.11.2004 :: 15:03
Hejka ;)
Właśnie wróciłam z kochanej budki ;) Przecież wszysktkie dzieci kochają szkołę, prawda???

Hehehe.... Nie, a tak na serio było nawet ok ;) No, 4+ z religii, to wcale nie najgorzej jak na kartkówkę "za karę" ...
Niop, widzę, że mój liczniczek ciągle rośnie :D :D :D Dziękuję wszystkim koffanym ludkom, którzy odwiedzają mojego bloga, komentują noteczki, wpisują się do xięgi i głosują w sondzie ;)

Jeszcze idę dzisiaj na sekcje ( Misia, idę!!! XD ), eee... chociaż za bardzo mi się nie chce... ale coosh....

Pozdrooffka
A.
Komentuj(4)


15.11.2004 :: 18:31
Hej...
No właśnie niedawno wróciłam do domu ;) Byłam na sekcji... No i mieliśmy trening przed czwartkową sztafetą... Eee... No powiedziałam, że nie wiem ,czy będę mogła przyjść, a pani powiedziała, że ja muszę przyjść, bo beze mnie sztafety nie zrobi... Noo... Będziem pływać w czwartek na Chwiałce... Trzymajcie kciuki ;)
Eee.. No po sekcji byłam z mamą na spagetti ;)
No a teraz jaestem w domu i się nudzę troszeczkę... Dziękuję wszystkim za komentarzyki...



Buźka :*
A.


Komentuj(2)


16.11.2004 :: 16:15
Jeśli pokonałeś samego siebie, widać, że nie jesteś dość silny...
Już wiele razy próbowałam się poddać, załamywałam ręce, wiedziałam, że wszystko i tak nie ma większego sensu...
Ale jednak ma... To co, że wszystko nie od razu się udaje, przecież nikt nie jest idealny....

Oks... DZisiaj byłam w szkole trochę dłużej, bo zostałam po lekcjach... Dzisiaj daliśmy naszej wychowawczyni pieska ( na dzień nauczyciela :P dopiero teraz... )Takiego małego szczeniaka, słodziaka :D
Eeee.... No a dziś jeszcze w szkole mieliśmy takiego gościa, co pobijał rekord świata w odbijaniu piłki.... Eee... No... KORNEL IS THE BEST!!! No... Właśnie Kornel odbił 345 razy...



Buźka
A.
Komentuj(1)


16.11.2004 :: 19:23
Hejka ;)
No właśnie niedawno wróciłam z angielskiego ;)Było ok, ale kit z tym...
Hmmmmm... Na liczniku już ponad 80 osóbek... No więc konkursik:
KTO BĘDZIE 100 OSOBOM NA MOIM BLOGU... Proszę tego ludka o komentarzyk... ;)



Papapa...
A.

P.S: Proszę o komentarzyki ;)
Komentuj(2)


17.11.2004 :: 15:16
Hej ;)
Jutro nie idę do szkoły ( HURRA! :D), ale za to idę na zawody pływackie ( sztafeta ). Mam nadzieję że wygramy.... ;)
Nooo... Trzymajcie kciuki!!!

A tak poza tym, na liczniku już 95 osóbek ;) Jak ktoś zobaczy 100, to plosiem o komenta :]

Jeszcze dzisiaj idę do kosmetyczki więc papapa... :* :* :*



Buziaki
A.
Komentuj(6)


17.11.2004 :: 19:48
Heya...
No dzięki wam wszystkim za komenty :*
Mam trochę stres przed jutrzejszymi ( na dzisiaj moja samoocena jest dość niska... ). Ty bardziej, że chyba płynę jako ostatnia w sztafecie ( o boże... ). No ale mam nadzieję że nie zawalę i że zajmiemy jakieś dobre miejsce. Grunt to myśleć pozytywnie, prawda?
Eee... Ok, nie będę się już dzisiaj stresować tymi zawodami... A jutro rano jakaś joga na odprężenie ;) i wsio na zawody...

Eee... No dobra nie będę was tu zanudzać tymi textami o zawodach...
Więc może opowiem wam o jutrzejszych zawodach??? Żartuję... :D



Pozdrviasy
A.
Komentuj(1)


18.11.2004 :: 16:06
Heyka!
No właśnie wróciłam z zawodów... Dobrze nam poszło, 4 miejsce na 17... Eee... No 1 miejsce miała Szkoła Mistrzostwa Sportowego, z którą wiadomo, że nie miałyśmy szans... Chłopacy z naszej szkoły mieli 6, więc ogólnie ok, ale nie dostałyśmy nawet dyplomu ;(
Eee... No ogólnie jestem z siebie zadowolona ( zwłaszcza, że płynęłam jako ostatnia... )... Następne zawody w piątek 26 listopada, ale tym razem u nas w szkole...

Hmmm... Aha, dzięki wszystkim, którzy trzymali za mnie ( i za wszystkich z mojej sztafety ) kciuki... :*



Buziaki
A.
Komentuj(15)


19.11.2004 :: 21:35
Tak, wiem, nie pisałam dzisiaj... Hmmm... Lekcje, po lekcjach dodatkowy angielski, potem szłam na meczyk do Areny... Eee... No AZS Poznań grał z PZU Polfą Pabianice ( Polfa miała 2 godziny spóźnienia, ehhh.... boże, ale się naczekałam... )... No w końcu dziewczyny ( AZS Poznań ) przegrały 7 punktami... Szkoda... ;(

A tak to ok, na wf skakaliśmy wzwyż i chyba za bardzo chciałam mieć 6, eee... no bardzo się starałam, ale niestety cosik mi nie wyszło trochę sobie biodro zbiłam, bo spadłam wprost na tyczkę ;)
Ale dostałam 5 ;) Hehee... Szkoda, że nie 6, nie warto sie było poświęcać :D

Dzisiaj w Poznaniu padał taki fajniutki-odrazu-topiący-się śnieg... Brrr... Nie za bardzo lubie taką pogodę, ale cóż...





Papatki
A.


Komentuj(1)


20.11.2004 :: 09:27
Heya ;)
Chciałam wam podać texcik nowej muzyki na moim bolgu ( Tak apropos, Podoba wam się??? ), ale mi co chwilę notkę ścinało, niestety... Więc Textu narazie nie będzie, może w nastepnej notce się uda ;)

Niop, wreszcie weekendzik... Co prawda, chyba będzie pracowity, bo coś mam dużo z angielskiego zadane, i jeszcze kartkówka z matmy w poniedziałek... ŻYĆ NIE UMIERAĆ... ;) Mam nadzieję, że znajdę choć jedną wolną chwilę...

Aha, dzisiaj mojej koleżance pomagam zakładać bloga ;) (Pozdro Padla) :D



Papapa....
A.
Komentuj(2)


20.11.2004 :: 18:29
Hejka ;)
No właśnie tłumaczyłam Pauli jak ustawić te wszystkie rzeczy na bloga, ale przyszła do niej Patrycja, więc musiałam przerwać...
Muszę przyznać, ze Paula jest nawet pojętna ;)

A tak poza tym, to trochę sę nudzę, rodzice gdzieś wychodzą i będę sama w domu... Dobrze by było, gdyby jakiś popcorn się chociaż znalazł, ale może go skąś skołuję ;) Jutro rano prawdopodobnie pójdę na basen :D

A tak przy okazji dziękuję:
Pauli- Za to że choć trochę zrozumiała ten skomplikowany edytor html w tak krótkim czasie
Misi- Za to, że często do mnie dzwoni jak czegoś nie wie ;)
Agacie- Za to że jest :D
Smallvilowi- Za to że komentuje moje notki ;)
I pozdrawiam dosłownie wszystkich, tylko, że teraz mi się nie chce pisać , bo jeszcze tłumacze Pauli cosik na temat bloga ;)


Papatki
A.
Komentuj(6)


21.11.2004 :: 11:42
Hejka :D
Ehhh..... Wstałam, robiłam lekcje, zjadłam śniadanie i troche sombie czytałam różne rzeczy w necie. Brzuch mnie boli, ale to taki szczegół... ;)
Miałam jechać na basen, ale nie jadę ;( za to zostaję w domu i nie więm co będę robiła :D

Ale fajnie śnieżek napadał ( tzn. teraz uważam że fajnie, jak codziennie idę rano do szkoły to mam inne zdanie ;))... Można iść na sanka ;) No, co prawda, było by lepiej gdyby ten śnieg nie topił się od razu po zatknięciu z zemią ;)



Papapatki
A.
Komentuj(2)


22.11.2004 :: 19:24
CZe wam ;)
Dzisiaj w szkole oka ( no, kartkówka z matmy, sprawdzian z angla, ale myślę że dobrze mi poszło :D)... Wpadnie też 6 do dziennika za zawody ;) Super ;)
Ojojojojoj... Jutro do szkoły na 8:00... I znowu w taką pogodę iść 10 minut do szkoły... MASAKRA!!! Taka pogoda... Gdyby chociaż ładny śnieg był... Ale nie... Musial spaść ten cholerny deszcz... I zrobiła się taka piękna plucha na ulicach, że się wogóle odechciewa spojrzeć przez okno, a co dopiero wyjść z domu. Oczywiście dzisiaj chyba z dwa razy spodnie zmieniałam, bo nogawki do połowy mialam mokre... Cooosh... ZŁOTA POLSKA JESIEŃ, a właściwie już początek PRZEPIĘKNEJ BIAŁEJ POLSKIEJ I ŚNIEŻASTEJ ZIMY :D
Ehhh... No nie ma co nażekać... W końcu nie tylko ja muszę jutro iść na piechotę do szkoły...


Papusie
A.


Komentuj(0)


23.11.2004 :: 14:24
Normalnie mam doła na MAXA...
Super... Kurde, zajefajny dzień... Na początek 3 z matmy ( już 3 w tym półroczu, niestety ;( )( do poprawy na szczęście - DZIĘKUJE PANIE NOWAK! ), potem 3+ i 4 z polaka ( za jakieś durne wypracowanie, które miałam w sumie dobrze, ale pani coś " nie pasowało ")... Jasne, jakoś nie mogę się zgodzić z panią Milewicz ( "Słuchajcie to tylko szkoła. Czym wy się tak przejmujecie???" )
A może aż szkoła... Wrrr...

Ehhh... Na szczęście jutro idziemy z klasą do kina na "Briget Jones. W pogoni za rozumem." Fajnie. Przynajmniej jakaś miła wiadomość. Nareszcie odreaguję od szkoły chociaż na 1 dzień... ;)

Aaaa... Jeszcze o 16:20 mam sekcję... Ufff....



Papapa...
A.
Komentuj(0)


24.11.2004 :: 18:07
Hej wam :D
Dzisiaj byłam z klasąn na filmie "Bridget Jones: W pogoni za rozumem". Filmik fajny, śmieszne scenki. Co prawda, niektórym się nie podobał, ale to kwestja gustu ;) Ja uważam, że był oka.

Hmmm... Teraz się troche nudzę, i jak widać surfuję po necie... No i zastanawiam się, dlaczego nikt nie komentuje moich notek ( buuu... ), ale to tali szczegół... Pewnie nie mieliście czasu... ;)




Ojojojoj... Ale słoddziaki.. ;)

Pozdro
A.
Komentuj(4)


26.11.2004 :: 12:33
Hej ;)
Tą notkę dedykuję wrednej Pauli, która nie chce mi pewnej rzeczy powiedzieć... No, uważa, że powie w poniedziałek, ale nie wiem czy powie... ;)Mam nadzieje, ze nie okaże się aż taką świnią i powie mi wreszcie!!!

No, a tak poza tym, to dzisiaj były zawody pływackie, ale nie pływałam, bo nie mogłam ( buu... ), no, ale moja szkółka ma 1 miejsce w sztafecie dziewczyn i chłopców ;) Super... A oprócz tego, to Misia ma 3 miejsce w kraulu indywidualnie... Troche szkoda, ze nie mogłam pływać, ale spox... Przeżyję... ;)

ojoj... Jutro idę do Agaty na urodzinki :D



Papatki
A.
Komentuj(3)


27.11.2004 :: 14:43
Hej wszystkim ;)
Dzisiaj o 17 idę do Agaty na urodzinki :D, Więc życzę jej Wsystkiego najnajnajlepszego ;)
No, a tak pozatym, to dzisiaj ok, tylko nie wiem w co się ubrać, ale to u mnie normalka ;)Ehhh... Jush nie mogę się doczekać... :D

Sorry was, ale za bardzo nie mam weny twórczej jakoś dzisiaj ;)
Ale jutro, albo nawet dzisiaj napiszę jak było u Agaty ;)



Pozdroviaski
A.
Komentuj(4)


27.11.2004 :: 22:34
Hej wam ;)
Powiem jedno: u Agaty było zajefajnie :D
Większość była wiary z 7, ale przeżyłam ;) Było naprawdę spoxik...
Było dużo wolnych, więc se trochę potańczyliśmy :D Ale ogólnie to supper :D
Aaa... I jeszcze w poniedziałek dyskoteka w szkole ;) Super... Wreszcie czuję że żyję ;) Ja poprostu koffam impry, ale nie wiem dlaczego wszystko rozkręca się dopiero pod koniec ;( To smutne... Bo tak zawsze jest... Ale dzisiaj mam bardzo dobry humorek ;) To chyba dobrze, prawda?? Ehhh... Nie mogę się doczekać dyski w poniedziałek ;)


Pozdruffki for all
A.

Komentuj(0)


28.11.2004 :: 16:05
Hejka :D
Od dzisiaj rana miałam nawał lekcji... Normalnie kiedyś nie wytrzymam... Super... Najpierw recenzja z filmu, potem angielski, matma, i coś tam jeszcze, aaa... historia... Poprostu Masakra...
Ale spox, chyba wytrzymam... W końcu za miesiąc Święta ( CORAZ BLIŻEJ ŚWIETA ;)) i w ogóle prezenty i total laba... No a potem ferie... Super... Pełne 2 tygodnie we Włoszech na nartach... Ehhh... Tym bardziej super, że jestem zwolniona z budy tydzień przed feriami... Yuppi!!!

Jeszcze dzisiaj idę do sklepu jekieś zakupki zrobić...


Buuu.... Nikt mnie nie koffa... Nikt mnie nie lubi ;( Zaraz zacznę płakać.... ;(

Komentujcie ile wlezie ;)
Pozdruffki
A.
Komentuj(25)


30.11.2004 :: 14:21
Hej wszystkim ;)
Wczoraj była w szkole dyskoteka ;) Było fajnie... Eee... Szczerze??? Za dużo techno... Ale tak to nawet, nawet... No, może gdyby chłopacy chociaż jakąś chęć do tańczenia, a nie podpierali ściany jak pod budką z piwem... :D No, i było nawet małe zamieszanie ( Prawda Agatko??? );) Ale spox...

No a dzisiaj andrzejki ;) Hehehe... Mam nadzieję, że sobie powróżycie :D Eee... Fajne wróżby są na stronce BRAVO ( .:KLIK:. ), a więc jak chcecie, to wchodźcie ;)



Miłego wróżenia
A.

Komentuj(1)






wpisy
dodaj oglądaj


nie będzie to kolejny 'zwykły blog'. nie pisze regularnie. nie pisze co robiłam. pisze jak potrzebuje. jak coś mnie boli, dręczy. takie przemyślenia. dotyczące mojego życia. poprostu.



archiwum
2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik





ja i moje zdjęcia.
grono.
fotka.pl

ci ważni.
meine josephine



'w życiu piękne są tylko chwile. niestety.'

'nie wszystko da się wyrazić słowami. niektórych rzeczy lepiej wcale nie mówić'

'są momenty, gdy wyobrażam sobie życia lepszego fragmenty.'






Layout by Cassia
for Layout4you