asia - komentarze



Hej ;)
No więc dziś w szkoolce nie było nawet aż tak źle jak się spodziewałam. Pierwsza historia. Babka oddawała sprawdzianiki z WOSu i chociaż wszystko miałam dobrze, to z każdego odieła mi po pół punkta i wyszło 4+ ;(... Potem anglik. Było ok ( wszystkie zastosowania szczotki ;)), ehh... polak, jak zwykle głośno. Matma... Hmmm... W Piątek "NIEZAPOWIEDZIANA" kartkówka... hheheh ;). Religia ( test na 4+ =/ ). Hmm.. co było potem??? Aaa... Anglik. Było fajnie =D No i na końcu Niemiecki. Nosiliśmy stoły do sali gimastycznej, a potem jak zwykle nudy. Hmm... No a jutro i w środe woolne!! ( są testy dla 3 klas ;) POWODZENIA! ) Nio, i idzimy jutro z klasą na kręgle do Niku, a w środe na rolki do DYNAMIXu ;) Hmm... TAk może specjalnie "przypadkiem" wpaść na jakiegoś MENA?? Hehh.. Żartuję... Bo niby na kogo?? Już wiem!! PRZEMEK ( żart =P )
Ale w każdym razie super, bo nie trzeba iść przez te 2 dni do szkoły =P Aaa... i niedawno wróciłam z anglika dodadkowego ;) No nawet było nie aż tak źle jak mogło być ;) Oki... Aaa... Jeszcze życzę wszystkiego naj naj naj Natalii z okazji jej urodzinek :* :* :*



Buźka
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

04.01.2005 :: 09:54 :: bap129.neoplus.adsl.tpnet.pl

alaaa91

ciekawe notki tak jak opowieści z mchu i paproci


03.01.2005 :: 21:09 :: bad116.neoplus.adsl.tpnet.pl

hermionagrnger

hejka zglos sie do konkursu na najlepszego bloga. kieruj sie na adres www.hermionagrnger.talk.pl


03.01.2005 :: 18:47 :: pw140.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Misiaczek

No, nie było, az tak źle... Nawet fanie można powiedzieć I też pozdrówki dla Natali( po raz czwarty). Wpadnijcie do mnie http://misiaczek.talk.pl Pozdrawiam Cie Asiuniu




Talk.pl :: Wróć