asia - komentarze



Hej ;)
No więc dziś... Wstałam cos koło 10:00 ( nie wiem jakim sposobem wstanę jutro o 7:00, ale to taki szczegół ), potem Angielski, angielski i jeszcze raz angielski ( najpierw do szkoły - jakieś streszczenie CHRISTMAS, a potem gdzieś 20 stron na prywatny... )Potem do Pizzerii na jakiś dobry obiadek ( bo chyba w domu ani mamie, ani tacie się nie chciało robić =D , do babci na "kawkę" ( Gosh... ), do sklepu i do kościoła... A teraz znów angielski ( prywatny - jakieś opowiadanko ) i Krzyżacy ( czytam... NUDA... )
Aaa... I mam jedno question ( jeśli ktoś zna odpowiedź, to proszę w komentach... ): Dlaczego musimy iść jutro do szkoły??? I to jeszcze na 8:00??? Hmmm... Ja odpowiedzi nie znam ( dla nauki?? Bleh... )Hmmm... To naprawdę zastanawiające... Już wiem!! Żeby zobaczyć koffanych przyjaciół... Wiem, odwala mi... Ale to od tej nauki... Od nauki człowiek GŁUPIEJE... Tzn. w pewnym sensie... =D Oki, ja kończę... Hmm... idę głupieć dalej ( angielski )



Papapapapa :*
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

03.01.2005 :: 18:48 :: 213.238.98.132.adsl.inetia.pl

Natalia

Wspolczucia! Ja jutro do Palmiarni ide z klasa a w srode na 12 i mamy tylko jakies testy wiec nie moge nazekac Pozdrawiam, papa


03.01.2005 :: 12:29 :: pn2.poznan.sdi.tpnet.pl

melon91

Hej!!!!Mam naimie Gosia i tez chodze do szkoly nr.58Bardzo bym chciala Cie poznac wiec zajrzyj nie raz na mojego bloga melon91@talk.pl To pa twoj blok jest swietnyyy!!!!




Talk.pl :: Wróć