asia - komentarze



Hmmm... CASTING... Szczerze mówiąc mój pierwszy w życiu. I mówię wam, nic strasznego. Wydawało mi sie, że będą tłumy, ale nie,nie było az tak dużo dziewczyn... Najpierw... Najpierw stylistka Iga dobierała ciuszki ;) Jeansy, sweterek, pasek i kurteczka. Jednym słowem super. Potem umowa ( Firma Troll bla bla ma prawo wykorzystywać bla bla twarz bla bla ... )no... i zdjątka. A nawet chyba z 20... Jednym słowem ZAJEFAJNIE!!
A dzisiaj?? Szkoła... Nic specjalnego... No, może oprócz moich ocen ( 3, 3, 3 i 4 z anglika... NO COMMENTS... ). Potem do domciu. Nauka, nauka, nauka... Potem ściągnęłam parę piosenek... i nauka.. a potem na basen... Hmmm.... Jakoś weny nie mam.... Jutro kartkówki ( nawet dwie: matma i polak =/ )

Lecę... ( RED BULL DODA CI SKRZYDEŁ... ;) )
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

07.01.2005 :: 14:57 :: c20-138.icpnet.pl

Asia ==> Gosia

Hmm... No... Ale oni chodzili do 6c a ja do 6b... Więc nie byliśmy w jednej klasie ;( Z MArtą M byłam przez 4lata w klasie ( później się przeniosła do 6c ) a w klasie byłam z Olivką i Filipem ( sa w 1 c ) Szkoda,,że cię nie było na castingu... ;(


07.01.2005 :: 08:26 :: pn2.poznan.sdi.tpnet.pl

Gosia

Ja tez chcialam tam isc na Casting ale mi na to czas nie pozwolilSpodkalybysmy sie tam i pogadaily!!!No ale cos pech to pech!! Ta twoja klasa co przyszla tu do gim.to troche dziwna!!!wszyscy tylko narzekaja i narzekaja!!ty taka nie jestes prawda?? No to ja juz kocze bo biegne do szkulki Pozdro dla Ciebie i dla twojej szkoly!!




Talk.pl :: Wróć