asia - komentarze



Hej wam ;)
Ajj... Dzisiaj idę na meczyk koszykówki do Areny =D A tak to nuudy... Sobota, Niedziela i koniec weekendu... No ale coosh... Cieszmy się wolno¶ci± póki j± mamy :) Ale i tak już 21 stycznia ( tydzień przed feriami :P ) wyjeżdżam do Włoch na 2 tygodnie =P Supper! A teraz... Teraz nuudy... Słucham Eski ( oo... leci Trzeci wymiar =D) Na gg mnie wszyscy olewaj± ( np. Jędrek, Raptis.... ) Jej... Wła¶nie odkryłam że zostały mi tylko 2 tygodnie szkloły < YUPPI!!> Hmmm... Co by tu jeszcze.... Aaa... Megu¶ mam nadzieję, że już sołek ci troszkę min±ł ;) I mam nadzieję,że twoja babcia się dobrze czuje :* Hmm... Normalnie ZERO Veny twórczej =/
A więc Pozdro for :
- klasa 1 a ( calutka :*)
- ee... for GIMNAZJUM 54 :*
- była klasa 6 b :wink:
- Cała klasa 1 a, 1 b i 1 c i 1 d z Gimnazjum 58 ( no, może pomińmy SARĘ.. )
- for all którzy chc± być pozdrowieni :*
- dla naszej best pani POKACHONTAS ( od biologii ) za to że nam wpisuje RÓŻNE oceny =P
- for.... for all... :*



BuĽka :*
A.

P.S: KTO MNIE KOFFA???

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

09.01.2005 :: 15:14 :: 213.238.99.28.adsl.inetia.pl

N.

No coosh asienko nie przejmuj sie pocahontas hest the best :P
No a tak however dzisiaj WO¦P ide zbiuerać pienionżki do puszeczek :D w tym roku maj± takie ¶łodziutki skrzydełka :D
Trzymaj kciuki żeby mnie nie zbili :P
papa


08.01.2005 :: 19:28 :: pw185.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Misiaczek

J a Cie koffam, i napewno jaeszcze jaki¶ chłopak.... Tak, to jest pewne


08.01.2005 :: 17:55 :: 213.238.100.168.adsl.inetia.pl

PYCIA

Siema!szkoda ze poszłas z gg ((
chyba mnie przekonałas (wiesz o co/kogo chodzi??)ale ja wiem ze i tak za pare dni bede gadac o tym zGoch± i bedzie mi zalezało...bo wiesz...a tam!powiem Ci jak bedziemy gadac na gg
oprocz SARY - buhahahahah <lol2>
A ja Cie nie olewam na gg pozdrófffki - papa


08.01.2005 :: 17:40 :: 213.238.98.4.adsl.inetia.pl

Natalia

Hahaha....





Talk.pl :: Wróć