asia - komentarze



Hej =D
No więc dzi¶ w szkółce... Nawet ok jak na szkołe... Historia, Anglik, polak, matma, religia, anglik i niemiec... No więc Ľle nie było No, gdyby Łukasz nie waln±ł mnie ( Dzięki TEEY!! ) No, ale przeżyję... Jeszcze tylko 4 dni... Tylko 4 ********ne dni :-) Jejjj... Jak ja się cieszę... =) No, nie wiem jak wy przeżyjecie 2 tygodnie bezemnie, pewnie będziecie tęskinć, ale nie martfcie siem... Wrócę napewno!! ( w spodniach i kurtce mam wbudowany wykrywacz mnie, gdyby mnie lawina przysypała, więc wrócę! )... Ale w końcu to tylko 2 tygodnie... Nie takie rozł±ki sie przeżywało =D Yeah... Narty, ¶nieżek... No i zajefajni ludzie ( Pozdruffki ) Nie wiem czy was to zbytno obchodzi, ale 1 lutego mam urodzinki i nie napiszę notki ( bo chyba w tym hotelu kompa nie ma =( ) No, ale cooshh... Przeżyjecie?? Hehhe..



BuĽka :*
A.

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

19.01.2005 :: 08:24 :: pn2.poznan.sdi.tpnet.pl

gosia

Hm.........narty marzenie!!!!!!
no ale trudno nie bede wchodzic na twojego bloga w ferie jak Cie nie maammm!!! A w twoje urodzinki napewno napisze Ci komentasz i zloze zyczenia Pozdro i zajefajnych feri!!!


18.01.2005 :: 20:26 :: c17-112.icpnet.pl

Monia:)

Jak obiecałam...PISZĘ :-) Masz naprawdę super... 3 tygodnie feriii, a inni TYLKo 2:( Jak ja ci zazdroszczę =D


17.01.2005 :: 19:14 :: pw48.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Misiaczek

No.... ale bedziemy bardzo płakać




Talk.pl :: Wróć