asia - komentarze



.:spring in da city:.

ok, napisałam z trzech, no moze wiecej powodów:
- bo KTOŚ mnie straszył (nie wskazując palcem), że jak nie napisze to zachoruje na ptiasią gripie H5N1 i przeze mnie cała ludzkość wyyyymrze.
- bo jest wiosna i przydało sie zmienic co nieco
- bo nawet mi sie w domu nudzi (mam rekolekcje) wiec co by mi sie nie nudziło musze coś robić...

no ogólnie mówiąc, nic ciekawego. w budzie nauczyciele mają chyba jakies PMS (no powiedzmy ze to raczej nauczylcielki) i ani troche nam nie dadzą poleniuchować... czasem jak widze jakąś szmatliwą to instynkt mi mówi 'zabij' a serce 'tylko powoli, żeby bardziej bolało'...
ale wiosna jest, WIOSNA!! :D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

03.04.2006 :: 18:50 :: c149-134.icpnet.pl

super ze masz 3 blogi, zarąbiście normalnie gratuluje. tylko ogólnie nie nos sie.
nie skomentuje bo mi sie nie chce.
sory, ale nie mam 8 lat tak jak ty.
ps: przy jakis wiekszych zakupach zainwestuj w słownik ort.


03.04.2006 :: 16:20 :: cao161.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masz okropnego bloga mogłabyś się postarac ja tobie wiesz podam 1 bloga którego niedawno założyłam ale mam jeszcze 2 komentuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://asialalalalala.blog.onet.pl


30.03.2006 :: 20:36 :: c149-134.icpnet.pl

siara? jaka siara? ty? ohh nie wierze
a kiedy ty NIE robisz siary?
anyway, jest piąknie :*


30.03.2006 :: 20:06 :: dez224.neoplus.adsl.tpnet.pl

tam w podpisie miało być (czyt. dżej żul)


30.03.2006 :: 20:05 :: dez224.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żulersko to sie zrobilo jestem z ciebie dumna a kto Cie straszyl h5n1????? ZABIJ! a wrrr wiosna na całego aż głupawy dzisiaj dostałam łożesz nie chcialabys tego widziec i to jeszcze w AUTOBUSIE oh SIARA normalnie SIARRA kocham Cie Asieńko:* buziaczolos 4 you:*


30.03.2006 :: 15:53 :: c149-134.icpnet.pl

asia

normalnie jestem z siebie mega hiper dumna ze napisałam notke mimo lenia przez duze L toz to wyczyn w wielkim stylu, dont't u think??




Talk.pl :: Wróć