asia - komentarze



...quite a lot...

Weekend. Nareszcie. Nareszcie mogę pospać dłużej niż zwykle. Nareszcie jestem wyspana.
Weekend jak weekend. Wielki Leń przez wielkie W. W żadnym wypadku nie chce mi się robić zadań domowych, ani się uczyć. Jeszcze nie teraz.
Żyje chwilą...
'bo trzeba życ tak, aby nie żałować zadnej z chwil'
hmm ok wrócmy do soboty... plan wygląda tak... jakies pyszne śniadanko w wykonaniu mojego taty, potem pewnie jakis filmik na dvd.
sielanka. jak zwykle w sobote.
gorzej z niedzielą... kiedys wkońcu trzeba zrobić zadania domowe i nauczyc się na sprawdziany ;/ potem do kościoła (cholerne spotkania do bieżmowania...)
Poteem wieelki plus niedzieli, czyli meczyk Pyry ;] no i next trening (sekcja pływacka) przed zawodami. Czyli coś w stylu 'zapracowanej niedzieli'. ale w sumie to sie już przyzwyczaiłam. i dobrze mi tak ;]

kiss for everybody :*
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

05.12.2005 :: 15:17 :: dew204.neoplus.adsl.tpnet.pl

HA! i zycie jest piekne :P a te dwa komenty pod spodem bym usunela ale looz :D ktos musi miec niepokolei w głowie (tak jak ja tylko w przeciwna strone - bo ja w samych pozytywach :D ) zeby moic ze ten blog jest smetny :) kocham Cie:*:*


30.11.2005 :: 19:59 :: c24-185.icpnet.pl

No nie?
tez uwazam ze moje zycie jest smętne... no i beznadziejne...
chociaz nie zawsze....
wybaczcie ze nie pisze....
nie mam o czym...
:*


30.11.2005 :: 17:29 :: bul186.internetdsl.tpnet.pl

beznadzieja zero życia smętne to wszystko


27.11.2005 :: 13:27 :: wlan.kursor.pl

marzenia4

też się cieszę, że weekend..ale już dobiega końca :(


17.11.2005 :: 23:18 :: bop228.neoplus.adsl.tpnet.pl

feministkidnbpi

SIEMANO
WŁAŚNIE ROZPOCZĘŁAM PRACE NAD NOWYM BLOGIEM!! FEMINISTKIDNBPI.TALK.PL ZNAJDZIESZ TU WSZYSTKO O KOBIETACH I PORADY DOTYCZĄCE MĘŻCZYZN KONIECZNE WEJDŹ!!(może mnie pamiętasz pod innym nikiem BELLAABLA Zapraszam


11.11.2005 :: 22:22 :: zagorze.smstv.pl

www.film.talk.p

hej fajny blog naprawde mi sie podoba jak chcesz to wpadnij do mnie www.film.talk.pl


11.11.2005 :: 22:16 :: dbe59.neoplus.adsl.tpnet.pl

klaudia o.

cześć Asiu! super blog. ja też się cieszę, ze wreszcie wolne bo w mojej szkole też wytrzymać nie można (w tym tygodnu miłam 9sprawdzianów i codziennie siedziałam nad książkami do ok. 24 ale jeden plus mojego zycia: wreszcie dostanę HOVAWARTA!!! Pozdrawiam i całuję ;**


10.11.2005 :: 15:52 :: sky-te.pai.net.pl

pentagram

hejka! dawno u Ciebie nie byłam... to ja kurczaczek i zapraszam na mojego nowego bloga: www.pentagram.talk.pl pozdrawiaski!


05.11.2005 :: 20:24 :: dar80.neoplus.adsl.tpnet.pl

sdfgvsdfvdfgewf

suchar w chuj


05.11.2005 :: 11:36 :: amo174.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

Zgłoś siem do konkursu kazdy blog ma szanse:)gabrysia.talk.pl





Talk.pl :: Wróć