asia - komentarze



Arkadiusz Gołaś nie żyje

"Reprezentant Polski w siatkówce Arkadiusz Gołaś zginął w Austrii w wypadku samochodowym, poinformował Polski Związek Piłki Siatkowej.


24-letni Gołaś, który od kilku lat grał w reprezentacji Polski, jechał do włoskiego klubu Lube Banca Macerata, z którym miał podpisany trzyletni kontrakt."

nie mam siły pisać...
to co sie stało.... ;( ;(
nie potrafie....
mój ulubiony siatkarz... napewno wielu z was o tym wie, miałam shizy na jego punkcie...
zle mi mówic o nim w czasie przeszłym....


Free Image Hosting at www.ImageShack.us

--------

Jak poinformował kierownik Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Wiedniu Tadeusz Oliwiński "samochód, którym jechał Arkadiusz Gołaś z żoną niespodziewanie zjechał na prawo i uderzył w betonową podstawę ściany dźwiękochłonnej." Żona przebywa w szpitalu w Klagenfurcie. Według wstępnych ocen lekarzy pozostanie tam trzy- cztery dni.

Na początku czerwca środkowy reprezentacji Arkadiusz Gołaś podpisał trzyletni kontrakt z czołowym zespołem włoskiej Serie A Lube Banca Macerata.

"Szefowie Maceraty już dawno zwrócili uwagę na Arkadiusza Gołasia - mówił menadżer tego zawodnika Ryszard Bosek. - Miał on jeszcze kontrakt na dwa lata z Edilbasso&Partners Padwa, ale oba kluby dogadały się w sprawie przejścia".

W reprezentacji Polski rozegrał ponad osiemdziesiąt meczów. Jej trener Raul Lozano odwołał wylot do Argentyny, dokąd miał się udać na urlop po zakończeniu sezonu.

Arkadiusz Gołaś urodził się 10 maja 1981 roku. Pochodził z Ostrołęki. Był żonaty od 21 lipca 2005 roku.

Do reprezentacji Polski trafił w 2001 roku, gdy jej trenerem był Ryszard Bosek.

"Talent miał ogromny i już wtedy dużo potrafił - powiedział wstrząśnięty Ryszard Bosek. - Powołałem go również ze względu na charakter - nie był konfliktowy. Od nowego sezonu miał grać w znanym klubie. Cieszył się z tego kontraktu. Wszystko było przed nim."

W zawiązku ze śmiercią Arkadiusza Gołasia, Polski Związek Piłki Siatkowej zwrócił się z prośbą do wszystkich organizatorów imprez siatkarskich, jakie odbywają się obecnie w naszym kraju, o uczczenie minutą ciszy Jego pamięci.

;(

[*]

;(
A.



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

19.09.2005 :: 21:19 :: c72-84.icpnet.pl

ReD

[*] ;(i tyle.



18.09.2005 :: 17:05 :: bwp178.neoplus.adsl.tpnet.pl

daka

Arek nie żyje....Chociaż nie ma go teraz z nami na ziemii,to przcierz zobaczymy się może kiedyś z nim tam na górze w niebie.


17.09.2005 :: 23:21 :: azm164.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ola.talk.pl

kochanY siatKArz, kOlega, mojej siostry, jej byŁy chŁoPaK, z 2 klaSy gim. bo on jest z OstroŁĘKi, a ja też... ;( Fajny KOleŚ


16.09.2005 :: 21:07 :: c25-249.icpnet.pl

Arek Gołaś nie żyje...to niemozliwe!Wszyscy kiedyś umrzemy,ale że to musialo sie mu zdarzyc teraz :( mial dopiero 24 lata...ale to juz sie stało...on już odszedł ;( Asiu nie łam się...teraz wszystkim jest ciężko :( ale nigdy o nim nie zapomnimy i zawsze będziemy oddawać mu hołd.


16.09.2005 :: 20:07 :: 213-238-105-233.adsl.inetia.pl

Ag

:*
już Ci coś dzisiaj mówiłam. Trzymaj się. Nie zmienisz tego. Zachowaj jego pamięc, bo wszytyscy inni i tak zapomną, obojętnie co by mówili.




Talk.pl :: Wróć