asia - komentarze



.:Małe podsumowanko wakacji...:.

1.Wakacje można zaliczyć do tych "bardziej udanych". Byłam w wielu miejscach (Włochy, Bieszczady, Mazury, obóz w Bucharzewie, u babci na wsi) i wszedzie było cudownie =)

2.Poznałam wielu wspaniałych ludzi zarówno w Bucharzewie (bigg buziaki dla wszystkich =* i pamiętajcie... to trzeba mieć twarz ;] Michał zdjeciaa! =)) jak i na Mazurach (huhh Dominik pzdr =))

3.Na co niektórych tez sie zawiodłam, ale to mało ważne... Jak któs juz ma taki charakter ("s± wakacje i może sobie troche poszaleć") to juz nie moja wina... Tylko niech mnie juz więcej w to nie miesza...

4.Może i pogoda cudowna nie była, ale mi to jakos nie przeszkadzało... Wszystkie plany wykonane więc nie narzekam ;]


Taa no cooz teraz 2 klasa przede mn±... Ponoć najtrudniejsza...
Ale bedzie goooooood =) (przynajmniej tak± mam nadzieje ;])
W poniedziałek byłam w kinie z Mart±, Sandr±, Michałem, Malin±, Marcinem, Łukaszem, A¶k± i King± ;] na "Czasie Surferów"
Intelidżenty film nie ma co ;] wiadomo-Polski ;]
A Rysiooooo huhuu co za gangsta =)

Buziooolleee =* =* =*
A.

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

11.12.2005 :: 18:38 :: 195.117.96.2

asia12111991

cze mam pytanko jak ty wstawilas sobie np. fajne stronki??? bo ja nie wiem odp na moj blog <w komentarzach > dzieki


02.09.2005 :: 13:43 :: c16-201.icpnet.pl

dobry bo polski


02.09.2005 :: 13:37 :: dge93.neoplus.adsl.tpnet.pl

neyann

subcio blogasek - ciesze sie ze udaly sie tobie wakacje, zajrzyj czasem do mnie - neyann.talk.pl


02.09.2005 :: 08:10 :: wt174.internetdsl.tpnet.pl

zagadkowy_mistr

To dobry blog.


01.09.2005 :: 17:34 :: c20-1.icpnet.pl

Nie Nie o ciebie chodzilo tylko o mojego kolege...
buziaki =*


01.09.2005 :: 14:11 :: c2-191.icpnet.pl

Monia

:) A na kim się zawiodła¶?? Mam nadzieję, że nie na mnie :) Ja też nie narzekam, chociaż wolałabym gdyby jeszcze trwały wakacje :D Pozdrawiam Cię i do zobaczenia ;) Pa =* :*




Talk.pl :: Wróć