asia - komentarze



...?

Na co ja właściwie czekam??
Czego szukam??
Błądzę w tym świecie... Gubię się...
Właściwie nie wiem czego sie spodziewać do świata, więc niewiem czego mam szukać i na co czekać...
Może dlatego błądzę?

Ale czy kiedykolwiek znajdziemy to co nas czeka? Czy przez przypadek ominiemy, oczekując czegos innego?

A.

ps. tak jakoś wyszło... natchnęłnęło mnie, udzielił mi sie nastrój do napisania tej notki...
jade na obóz... wrócę 15... Cieszę sie, że w tej całej życiowej wędrówce spotkałam właśnie was... 3mcie sie cieplutko... =*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

27.03.2006 :: 00:14 :: host-86-63-154-92.pronet.lublin.pl

**STRANGER**

koleżnko,,,jestem po wrażeniem :) poruszyło mnie.


13.08.2005 :: 17:57 :: 195.136.67.222

TaMiCzKa =D

Siemanko =D Nom... 15 sie zbliza.. mam nadzieje, ze bedzie jakaś ciekawa ( jak z reszta wszystkie) notka Pozdrawiam i gratuluje bloga.. naprawde fajny :] www.tamika_ma_bzika.notki.pl


13.08.2005 :: 12:58 :: w3cache.astral.lodz.pl

gabrynia

Fajny blogasek.Zapraszam do mnie,wystarczy kliknąć na napis Gabrynia.


07.08.2005 :: 21:31 :: 195.136.67.222

TaMiCzKa =D

Siemka Nom to życze udanych wakacji a przynajmniej udanej wycieczki Jak bedziesz miala chwilke to wpadnij na mojego blogaska i skomentuj nocie pozdrawiam :*:* www.tamika_ma_bzika.notki.pl


06.08.2005 :: 17:46 :: daz172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Asiu... życie polega na tym,że zawsze czeka nas coś nowego.Poznajemy nowych ludzi, ich osobowości, zachowanie w róznych sytuacjach.
Ja cieszę się ,ze mam przyjaciół, moge na nich polegać, są zawsze przy mnie i mnie wspierają.Ty tez powinnaś być szcześliwa, bo jak zapewnie wiesz mozesz na nas liczyc Życzę miłych wakacji ;****


06.08.2005 :: 12:15 :: ddz122.neoplus.adsl.tpnet.pl

misiaczek

supcio notka...taka do przemyslen.... a może nawet jesli to znajdziemy, to sie nie dowiemy, ze to je własnie to......i zaczniemy szukać na nowo....to wszystko jesz za bardzo pogmatfane ....


04.08.2005 :: 23:34 :: dbu202.neoplus.adsl.tpnet.pl

asia...asia...asia ktory to juz raz zmienilas szablon =D nie martw sie ja tez nie wiem




Talk.pl :: Wróć