asia - komentarze



.:Śmiać się, czy płakaać??:.

Holiday....
Tylko cieszyć się czy nie?
Z jednej strony definitywnie nie lubie zakończenia roku...
Całe 2 miesiące bez was... Horror... nie mam pewności czy sie spotkamy w wakacje... I hope so...
3 klasy odeszły... Omg... Nie dobrze... Tyle fajnych ludzi... z którymi pewnie nie za szybko sie zobacze... chyba że odwiedzą swoje cudowne gimnazjum :> ...
Z drugiej strony... koniec wstawania o niewyobrazalnie wczesnych porach, koniec zadań domowych, sprawdzianów, kooniec...
Ale smuuutno... Będe strasznie tęsknić... Dwa miesiące to cholernie dużo, przynajmniej dla mnie... Przyzwyczaiłam siem juz do tej ^$%$&^T&^ budy... Nie było tak źle... =D Z wami nic nie straszne =P Kochaaam waas =*

A.

ps: 3m cie sie na tych wakacjach =) wróccie cali, bo ja trupów nie toleruje =)
pps: omg..... I miss U =*
ppps: wrzesień już nawet niedługo...
pppps: jaak to szło?? "Zostańmy raaazem..." =D
ppppps: opalcie siem na czekoladki, znajdźcie sobie jakiegos zagranicznego mena... względnie (dla chłopaków) laske =)
pppppps: See U... Love, Miss, Think... =*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

30.06.2005 :: 13:35 :: 193.29.205.252

Agataaaaa

wrocilam ;(
i znalazlam zagranicznego mena ;p
joł bułgaria rls XD


26.06.2005 :: 21:07 :: c113-123.icpnet.pl

Brodzia

ja tez sama nie wiem czy sie cieszyc czy nie... zycze wam wszystkim fajowych wakacji i zebyscie wszyscy wrocili cali i zdrowi...aska bloga masz super :)


26.06.2005 :: 16:53 :: gprs7.idea.pl

once more me...

a twój 9014750


26.06.2005 :: 16:50 :: gprs7.idea.pl

Asia

Hm.... Mój nr gg to 6202667... a twóój..... momencik,bo mi sie gg zawieszaaa....


25.06.2005 :: 20:26 :: sq34.internetdsl.tpnet.pl

Piotrek

hej, sora ze dlugo niepisalem ale ktos mi sie wpieprzyl na GG. Mozesz mi podać numer gg z ktorego do Ciebie pisalem bo ja mam kilka napisz w tym komentarzu, a i jak mozesz to tez swoj gg




Talk.pl :: Wróć