asia - komentarze



.:Nowy szablon and sth about today:.
Budzik poraz kolejny wyrwał mnie ze snu... I tym samym przypomniał o kolejnym, cudownym (?) dniu w szkole... No ale cooosh...
Idąc do szkoły prowadziłam obserwacje przyrodnicze. Kurcze, czy ślimaki sie w tym deszczu rozmnazają czy mi sie tylko wydaje, bo tak je wysypało, że musiałam sie starać żeby któremuś przez przypadek ślimaczego zycia nie skrócic...?!?
No więc jakoś dotarłam do szkoły... Na polski... A właściwie dwa polskie pod rząd. Zaczęliśmy "Romea i Julię" (a moze "Julię i Romea"? W końcu przecież kobiety mają pierwszeństwo =)) Iii... Dostałam dwie 5 =)
Potem... Potem technika, wf... (aaa... tez 5(-) dostałam =) jaka ja zdolna jestem =)) Potem biologia =/ Na moje (i chyba nie tylko moje) nieszczęście jutro kartkówka =/ Zresztą z gegry tez kartkówka... Eee.... =/ Potem anglik... Iii... Do dommciu =)(pominę fakt, że po drodze (no może nie bardzo po drodze) poszliśmy z Juhtą, Talkiem, Becią i Przemkiem do szkoły tańca która I TAK była zamkneta...) Taa... I tym sposobem jestem w domu... I sie ucze... A w każdym razie próbuje...

Motyff dnia:
Jak fajnie być ślimaaaakiem... ślimaaaaaaakiem, ślimmmaaaaaakiem....
Jak fajnie tak jak slimak na deszzzczu czooołgać sieeee...

Ja chyba jednak mam coś-nie-tak w głowie =P

Buuźźka =*
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

29.12.2005 :: 16:13 :: chello083144099067.chello.pl

ala

TO HARRY POTTER OFIARY


29.12.2005 :: 16:10 :: chello083144099067.chello.pl

ala

wiecie co to znaczy HP? macie w głowie siano HI


08.05.2005 :: 15:12 :: dac86.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paula

Aska zgadzam sie z toba!!! Masz cos nie tak w glowie =P Jak fajnie byc slimaaaaaaaaaakiem =| (aska oszalala, ale nie martw sie .... ja tez =P)
I znowu asiu nowy szablon.... ale nie wnikam =D Ale ten szblon (jak kazdy =) Jest coooolowy !!!!! Mialam komentowac ale nie wiem co jeszcze napisac..... =/ ooo. juz wiem!!! Mam pytanie asiu... czemu nie ma mojego i klaudi bloga u ciebie w linkach??!!! => nie chce sie wpychac do twoich linkoff, ale ja ciebie mam jako pierwsza =D Na koniec chce ci powiedziec zebys odwiedzila i skomentowala moj blogasek na www.harry-potter-i-krypta-zycia.blog.onet.pl a ja ci sie odwdziecze =P!!


08.05.2005 :: 02:19 :: brb8.neoplus.adsl.tpnet.pl

bejjbi

na: www.agusia12.talk.pl




Talk.pl :: Wróć