asia - komentarze



.:Heyah banana =):.
Więc dzisiaj humorek extra... Co pewnie niektórzy w szkole zauważyli =)
Pierwsza lekcja... Biologia. Nie będe sie wypowiadała... bo... bo nie lubie sie wypowiadać o biologi... Bo ja wogóle nie jubie biologii... A raczej panią od biologi nie darzę sympatią =/
Religia... Nie było. Siedzieliśmy na trybunach i nic.
Matma. Ee... No typowa matma. Liczyliśmy, pisaliśmy i generalnie nudziliśmy siem... =]
Geographia... Jeden vielki entuzjazm z powodu braku zapowiedzianej kartkówki =) Przyszedł pan studentos i nas wybawił =] I chwała mu za to (buhahah.... ale głupek ze mnie... =P)
Wychowanie do sexu (WDŻ)=) Lekcja "dla chłopców", wiec dziewczynki się (znowu) poniewierały na trybunach... Ale nie narzekam =P
English... Hehhh... Jak zwykle... Jak zwylke megaa śmiesznie =) I piąteczkem dostałam =)

Przerwy... Jak zwykle wędrówka ludów =) I przy okazji dostało mi się od Madziary z kartonika =P

Ko$$iaaam waaas =*
A.

P.S: Posiada ktoś może przypadkiem mój zeszyt od polakaaa?? =>

Dopis... 20:55
Wróciłam z treningu. Przepłynęłam 1 kilometr i 100 metrów... Padam. P-A-D-A-M...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

02.05.2005 :: 20:40 :: ddo222.neoplus.adsl.tpnet.pl

nea_oreiro

Hejka lubisz mode i różne gwiazdy. Wpadnij na mojego bloga o modzie nowych trendach i stylach gwiazd.
http://moda-i-style.blog.onet.pl
Jeśli zostawisz koma z adresem bloga zostaniesz wpisany/wpisana do linków. Pozdro :)


30.04.2005 :: 21:31 :: stacja.kursor.pl

marzenia4

ja tam lubie biologie bo mam fajną panią z biologi :]] ja mam twój zeszyt z polskiego,ale ciii..:] zapraszam do mnie :p




Talk.pl :: Wróć