asia - komentarze



.:Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj... :.

Często poprostu nie ma wyjścia, nie widać światełka w tunelu, a szansa na cokolwiek wacha sę koło 0%. W takich chwilach odechciewa się wszystkiego, totalnie wszystkiego... Ale warto próbować, wykorzystać nawet to, co wydaje się być głupie i nic nie znaczące. Zawsze może się udać... Ale najważniejsze są chęci. Bez chęci jesteśmy nikim, jesteśmy własnym, niezauważalnym dla innych cieniem.
No więc logicznie rzecz biorąc, warto korzystać z życia. Nawet, jeśli wiemy, że i tak nam się nie uda uzyskać celu. Bo przecież nic nie tracimy, a zyskać możemy wiele. Bez naszych chęci nawet coś co jest pewną szansą, będzie totalnym zerem. My bez chęci będziemy totalnym zerem.
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj... A przynajmniej się staraj...

A.

(nota nieco chaotyczna... właściwie nie ma nic wspólnego z moim obecnym stanem ale napewno w dużym stopniu odzwierciedla moje życie... A natchnienie na napisanie tej notki przyszło... Byc może z nikąd, ale jest... )


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

28.04.2005 :: 14:32 :: c116-140.icpnet.pl

Karolina

Ty kurwa Piotrek nie odzywaj sie bo ci jebne! Taki mądry jesteś? Kurwa ty huju nie chodzi mi o jakiegoś Kornela chodzi mi o to że ona jest pizdą, suką i dździrą! I ja wiem że ona kocha Kornela ale napewno ta suka z nim nie będzie! WYPIERDALAJ SUKO!


26.04.2005 :: 16:25 :: yz82.internetdsl.tpnet.pl

Piotrek

Karolina qrwa przestań!!!!Zostaw moja laske w spokoju po ci dam w ryj!!!!!!Jestes tylko taka mądra w ryju!!!!!Ona ma wieksze szanse u kornela niz TY!!!!Zapchana kurwo


26.04.2005 :: 10:17 :: c116-140.icpnet.pl

Karolina

Nawet nie zaprzeczysz że nie kochasz jakiegos tam Kornela! Ale i tak nie masz u niego żadnych szans dziwo.


25.04.2005 :: 16:19 :: dag134.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Tak Asiu zgadzam się słońce całkowicie. Próbowac zawsze warto, bo życie na tym polega.
Pozdrawiam :**


24.04.2005 :: 21:05 :: c116-140.icpnet.pl

Karolina

Asia kocha Kornela, Asia kocha Kornela,
Asia kocha Kornela, Asia kocha Kornela!!
On nie jest jej wart! I ty pizzo na ryju nie podskakuj bo okularki tobie spadną.


24.04.2005 :: 17:13 :: dar25.neoplus.adsl.tpnet.pl

hej asiu fajna notka . Trzymaj za mnie kciuki już jutro !!! - mam nadzieje że będzie ok pozdro odezwe sie jutro po egzaminie




Talk.pl :: Wróć