asia - komentarze



.:Ta cholerna - głupia - źle pomyslana, chora EDUKACJA POLSKA =):.
No więc co jutro mamy?? Test z biologii... =/ Zyć nie dają... Trzeba sie nauczyć jakiś 30 stron w podręczniku =/ Faataaal... Jakąś połowe (albo i nawet nie) z tego mniej więcej umiem. Jeszcze na piątek (??... Chyba na piątek) dwa wypracowanie na super tematy... ("Dlaczego rozmowy podczas zajęć przeszkadzają nauczycielowi?(rozprawka) (buhahah... moja odpowiedź to nie wiem =P) i "Na czym polega sztuka dyskusji?" (eeee....)) No comments. Oby do piatku... Jeeej... Przecież dopiero środa... No ale jeszcze 44 dni do szkoły (nie licząc weekendów) i cooo?? Waaakaacje XD... Buhahah... Chill out =)... No to powtarzajmy... I'm so chill out right now =)

Eee... No taak... PzDr dla Piotrka którego dzisiaj widziałyśmy (chyba... =P) =*

Cyaaaaaa =*
A.
_________________

"Habemus Papam"
Joseph Ratzinger, Benedykt XVI, 78 lat, prefekt Kongregacji Nauki Wiary, która jest następczynią Świętej Inkwizycji. Uważany za głównego ideologa Watykanu. Nieustępliwy w sprawach wiary. W swoim kraju rodzinnym - Niemczech, jest niezwykle popularny. Należał do najwęższego grona współpracowników Jana Pawła II. I został Papieżem...

__________________


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

21.04.2005 :: 18:04 :: c0-163.icpnet.pl

Monia

:) Siemanko :D Dzięki za komcie na bloczku i... Za słowa otuchy !!!! I nie przejmuj się 3 z boli!! Ja mam z anglika, fizy, informy!!!!! Więc spox :* Zadzwonie to sobie pogadamy!! Mam tylko nadzieje, że będziesz miała dla mnie chociaż chwilke, bo Paula ostatnio wogóle ze mną nie gada :( To na tyle mojego komcia ;) I zgadzam się z Piotrkiem, że FaJnA jesteś ;* Pozdro =)


21.04.2005 :: 17:56 :: c23-159.icpnet.pl

Pati

zapraszam do konkursu na http://jaimojezainteresowania.blog.onet.pl


20.04.2005 :: 14:26 :: sq34.internetdsl.tpnet.pl

Piotrek:D

Dzieki za pozdro:D fajna jesteś;D twoja qmopela zreszta też:D Pozdro:D




Talk.pl :: Wróć