asia - komentarze



.... i się nagle urwał film ....
No więc wczoraj byłam na meczyku AZS'u na 15:00... Pierwsza połowa zła nie była, ale mogło być lepiej... Wszystko było by dobrze, gdybym w przerwie meczu nie zemdlała. Szczerze mówi±c nic nie pamiętam... Wiem tylko że Marcin (kolega, który w Pyrze gra i miał mecz o 18:00) dzwonił po pogotowie, ale przyszedł lekarz sportowy i jako¶ się ocknęłam. Wyprowadzili mnie na dwór, chwile tam siedziałam z Marcinem i pojechałam z tat± do Certusa na EKG. Czynno¶ć serca się wyrównała, ci¶nienie w normie, brzuch mnie już nie bolał (bo zemdlałam prawdopodobnie z bólu brzucha, ale takiego na maxa...), więc wrócili¶my na mecz. AZS wygrał =) (czego już nie widziałam, bo wróciłam po zakończeniu...), ale zostali¶my jeszcze na meczu Marcina... Iii... Tez wygrali =) Więc dzień można zaliczyć do udanych (gdyby nie to, że zemdlałam...) Eee... No ale już wszystko ok =)

Lov Ya <3
A.

P.S: Chciałam wczoraj napisał, ale niestaty nie mogłam się zalogować, gdyż cały czas było napisane "złe hasło" pomimo to, że wpisywałam dobre =/

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

18.04.2005 :: 14:28 :: dbe125.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paula

Czemu ty cały czas zmieniasz szablony!!! Ale kobieta zmienna jest =D Pamietaj odwiedzaj moj blog i komentuj =D www.harry-potter-i-krypta-zycia.blog.onet.pl


18.04.2005 :: 14:26 :: dbe125.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paula

A skad wiesz koffana asiu ze dobre haslo wpisywalas??!!! Moze ci sie poprostu pomylilo wszystko od tego zemdlenia?? =D
Żartuje oczywi¶cie =D Pamietaj odwiedziaj moj blog =D


18.04.2005 :: 14:24 :: dbe125.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paula

Ania ma racje!! Jedz wiecej witamin!!!! I wogole jedz wszystkiego wiecej bo jestes CHUDA jak PATYK!!! Odwiedz czasem moj blog na www.harry-potter-i-krypta-zycia.blog.onet.pl



18.04.2005 :: 14:08 :: bbw147.neoplus.adsl.tpnet.pl

Anka

oj asia, asia - jedz wiecej witamin!!!! :P 3maj siem !!! :D




Talk.pl :: Wróć