asia - komentarze



.:I znuff learning, learning... learning forever...:.
Mój plan tygodnia wygląda mniej więcej następująco:
Wtorek:
- Chemia (kartkówka)
Środa:
- Technika (kartkówka)
- Polak (kartkówka)
- pani pyta z biologii =/
Czwartek:
- Matma (kartkówka)
- pani pyta z biologii =/
W piątek Bogu dzięki (chyba) nic. Dużo tego, ojjj dużo... Mało tego, jeszcze dwa super mega interesting tematy pisemne... Z Chemii na temat "Promieniotwórczość" (już napisałam... 8 stron A4... fatal...) no i z techniki na nie mniej ciekawy temat "Narzędzia warte są tyle, ile człowiek który sie nimi posługuje." (w połowie na pisany... half... fifty-fifty... whatever...)
Ale mimo wszystko życie jest beautiful, wonderful, colorful... Tylko do cholery po co ta (*ocenzurowano z powodu pobytu nieletnich na blogu*) szkoła... Ale cieszmy się z jedynego i niepowtarzalnego życia... Don't worry be happy (*traaalaaalaa*)

Ahaaa.... I jeszcze jedno... Jeśli ktoś chociaż w pewnym stopniu próbuje na siłe zepsuć mi humor, i myśli że mi go zepsuje,to chyba się baardzo myli... Buhahhaha... DaaŁn...

Buźźka =*
Wyjątkowo zapracowana, ale szczęśliwa A.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

12.04.2005 :: 22:16 :: 83.238.70.51

majanna

u mnie spox na razie ze school. Jak narazie tylko jedna kartkówka w tym tygodniu była, prezentacja na english. udało nam się przełożyć kartkówkę z niemca podstępem, że pani miała nam w tym tygodniu dopiero teraz zrobić powtórke, a kartkówe za tydzień (powtórka była tydzień wcześniej ;D). Don't Worry be happy - świetna rada i cool piosenka




Talk.pl :: Wróć