asia - komentarze



...[*]...
Dzisiaj do szkoły... Było smutno... Na korytarzu nikt sie nie śmiał, co oczywiście zrozumiałe... Dużo osób (w tym prawie cała moja klasa) miała czarne opaski na rękach w znak żałoby i białe kokardki prypięte na znak nadzieji? solidarości z Janem Pawłem II? Coś w tym stylu... Na religii słuchaliśmy "listu" jaki przygotował Papież na Dzień Młodzieży... Wszyscy (prawie wszyscy) płakali... Papież nie zdąży go odczytać, ale napewno będze tam duchowo... Treść listu zamieszczę na blogu jutro, może jeszcze dzisiaj, ale najpierw muszę po nią iść do kościoła...
Dziś na 21:00 do kościółka na czuwanie młodzieży... Do 21:37 - godziny śmierci Karola Wojtyły... Jutro szkolna msza za Niego... Mam wrażenie, że to zdarzenie niesamowicie wzmocniło całą Polskę, a nawet cały Świat... Przez te pare dni nie ma podziałów na ludzi takich i takich... Jestesmy jednością... I tego właśnie chciał Papież Jan Paweł II...


Papa, Request in Pace

A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

06.04.2005 :: 19:14 :: c21-144.icpnet.pl

Papież był, jest i będzie WIELKIM CZŁOWIEKIEM!! :* Paulusia


05.04.2005 :: 21:07 :: dbm168.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Racja, racja. Papież był wspaniałym człowiekiem, wzrorcem do naśladowania ....


05.04.2005 :: 19:13 :: c21-144.icpnet.pl

Ja także uważam, że Papież chciał tego abyśmy wreszcie otworzyli oczy i zobaczyli, że nie liczy się


04.04.2005 :: 18:41 :: 82.146.225.52

kasiula

Hejka sliczn bloczek i zapraszam do mnie :)) adresiki : http://www.k-a-s-u-l-a.mlog.pl i http://www.kasienka24.talk.pl/ zapraszam serdecznie ;)) do ogladania i koemtowania ;)) paputki :*


04.04.2005 :: 17:38 :: talk.pl

serduszko

**KONKURS**
z przyjemnoscią pragne wam ogłosić ze rozpoczyna sie długo oczekiwany konkurs na naj Candi miesiąca jeśli tylko umiesz robic candi i wychodzi ci to całkiem nieźle , chcesz sie sprawdzic, porywalizowac, zapisz sie!! ten konkurs jest właśnie dla ciebie!!
ps. moga brac udział rowniez te małe dollsy :P zapisz sie bo naprawde warto
www.serduszko.talk.pl




Talk.pl :: Wróć