asia - komentarze



.:We don't need more education...:.
Dzisiaj jakieś fluidy chyba wpłynęły na nauczycielów, które wywołały w nich złość na naszą klasę i chęć zemsty... Pierwsza lekcja... Polak... Coś tam powtarzaliśmy, ale byliśmy *w miarę* cicho, bo nasza wychowawczyni była na lecji i patrzyła jak sie zachowujemy... Druga lekcja i drugi polski. Tym razem z lekka głośniej bo pani Kamińska sobie poszła... No i oczywiście NIEKTÓRZY chłopacy gadali i happy enda szlak trafił... Zrobiła nam kartkówkę za karę... Chociaż zaraz zaraz (ŻaRóFFkA)(z kodeksu praw ucznia): "Niedopuszczalne jest stosowanie kar niezapisanych w statucie oraz kar, które w momencie dokonania przewinienia nie były w nim umieszczone. Wymierzenie kary bez dania uczniowi możliwości obrony jest naruszeniem prawa do obrony i może być podstawą do uchylenia kary. W statucie powinna być zawarta droga prawna odwołania się od wymierzonej kary. "
Trzeba by było zobaczyć, czy u nas w statusie szkoły jest prawo do robienia kartkówek za karę...
No właśśnie: (z kodeksu ucznia)
Rodzaje kar
-upomnienie przez wychowawcę na forum klasy,
-upomnienie lub nagana przez dyrektora szkoły,
-upomnienie lub nagana przez dyrektora szkoły udzielona
-publicznie wobec uczniów,
-zawieszenie prawa do udziału w zajęciach pozalekcyjnych, do
-reprezentowania szkoły na zewnątrz,
-zawieszenie w prawach ucznia,
-przeniesienie do innej klasy lub szkoły,
-skreślenie z listy uczniów lub słuchaczy,
Łohohoh... Jakoś nie ma tu kartkówek za karę....
Anyway... Mniejsza z tym... Potem technika. Pan też sie wkurzył, bo "bylismy niegrzeczni"... Wf... Chociaż jedna normalna lekcja. Graliśmy w siatkuffke... Potem biologia. Pani oddawała sparwdziany =| Iiii... Czwóreczka =/ Bleh... Liczyłam na okrąglutką piąteczkę, bo taak długo sie uczylam sheise nooo.... Na koniec cudownego dnia Anglik i dwie piąteczki z ćwiczeń (Bogu dzięki...) I taak minął dzień... Piękny, wiosenny dzień...



Papaa
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

15.04.2005 :: 12:50 :: ddk130.neoplus.adsl.tpnet.pl

asia

cze fajnego masz gloga, a i chciałam jeszcze dodać, że ja mam na imie joasia i papappapapapapapappaapappapappapappapapapapapapappapapapsapapapapapapapaapapapapapapapapapapapapapaapapapapapapapapapapaappapappapapapapapapapapapapaapapaappapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapappapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapappapapap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


15.04.2005 :: 12:46 :: ddk130.neoplus.adsl.tpnet.pl




15.04.2005 :: 12:45 :: ddk130.neoplus.adsl.tpnet.pl

asia

czesc jak tam ?


01.04.2005 :: 20:53 :: bdm246.neoplus.adsl.tpnet.pl

Patka;)

Hejka;) kojarzysz mnie?? jaq byłyśmy u Monii to ćwiczyłyśmy reflex;) fajniutki blogasek, wlasciwie to od dluzszego czasu go czytam, serioo piszesz zajebiste notki;) to pozdrofffka i wpadnij do mnie jaq kceesz;) www.patka1500.blog.onet.pl papatki;)


01.04.2005 :: 20:51 :: bdm246.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hejka;) kojarzysz mnie?? jaq byłyśmy u Monii to ćwiczyłyśmy reflex;) fajniutki blogasek, wlasciwie to od dluzszego czasu go czytam, serioo piszesz zajebiste notki;) to pozdrofffka i wpadnij do mnie jaq kceesz;) www.patka1500.blog.onet.pl papatki;)


31.03.2005 :: 21:11 :: c16-201.icpnet.pl

Asia

Tak sie składa.... że Paula jest też moją psiapsiółką paula bloga juz nie ma przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo... Wszystko było by dobrze.... tylko nadal nie wiem kim jesteś


31.03.2005 :: 19:15 :: sq34.internetdsl.tpnet.pl

Zgadnij kto to?

Aha juz wiem=D to pozdrooffko 4 you:) A niewiesz moze czy PAulA(psiapsiola Misi z Sp) Niezmienila adrsesu bloga??


31.03.2005 :: 16:37 :: c16-201.icpnet.pl

Asia

No ffięc....
Pyt1: różnie najczęściej w koczka, albo rozpuszczone.... albo jezcze inaczej... zalezy od veny
Pyt2: (a niie, to było pierwsze pyt ) no fięęc... blondynka.... (ale nie głupia )
Pyt3: Tak... (może niestety tak... ) nie wiem


31.03.2005 :: 14:22 :: 80.55.94.34

zgadnij kto to?

Aha:) A jaki masz kolor wlosów jak sie czeszesz?? Nosisz okulary??


30.03.2005 :: 17:14 :: pw20.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

ojojo jaki libny, dupny, wstretny poje****y , zrąbany, ohydny, nie możliwy, i beż podstawnie przeprowadzony dzień...


30.03.2005 :: 16:51 :: c16-201.icpnet.pl

asia

ee... no jeansy..... sffeterek.... czarne butki...


30.03.2005 :: 16:34 :: sq34.internetdsl.tpnet.pl

Nie niemam na mie Karolina:D Nio to cie z kims pomyliłam:0 Ale ja niezabardzo wiem jak wygladaasz:( Jak bylas dzisiaj(w srode) ubrana w szkole? Bo znam niektora wiare z twojej klasy odp w ksiedze albo tutaj




Talk.pl :: Wróć