asia - komentarze



.:Śffięta, śffięta... I po Śffiętach:.
No taak... Coś dłuugo nie pisałam... Powód chyba wiadomy ==> Wielkanoc, rodzina, to wszystko wyjaśnia =) Nom, a dzisiaj Śmingus Dyngus, oczywiście zostałam oblana wodą no bo jak by inaczej =P Jednym słowem wyglądałam jak zmokła kura, ale w końcu z cukru nie jestem =) Szkoda tylko, że ledwo miałam sie w co przebrać, ale tyn szczegół pominę =P Prezenciki też niczego sobie: dwie piżamki, bielizna, mascara, nio i słodycze of course =) Tak, no a teraz trzeba powrócić to tej nieszczęsnej, szarej rzeczywistości =( Pff... W środe do szkoły... No ale muszę przyznać, że w śffięta było super =) Tak... tak życiowo było =P No i znowu mi odbija... Zna ktoś może dobrego psychiatrę??

Buziaki =*
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

29.03.2005 :: 14:27 :: c21-144.icpnet.pl

paulusia

ja też nie byłam mokra i też połowę świąt spędziłam z rodznką, a połowę z przyjaciółmi, prawda Misia??:> Było świetnie i baaaardzo wesoło=))
Pozdrawiam Cię Asiu serdecznie:*


29.03.2005 :: 14:27 :: c21-144.icpnet.pl

paulusia

ja też nie byłam mokra i też połowę świąt spędziłam z rodznką, a połowę z przyjaciółmi, prawda Misia??:> Było świetnie i baaaardzo wesoło=))
Pozdrawiam Cię Asiu serdecznie:*


29.03.2005 :: 14:27 :: c21-144.icpnet.pl

paulusia

ja też nie byłam mokra i też połowę świąt spędziłam z rodznką, a połowę z przyjaciółmi, prawda Misia??:> Było świetnie i baaaardzo wesoło=))
Pozdrawiam Cię Asiu serdecznie:*


29.03.2005 :: 14:06 :: sq34.internetdsl.tpnet.pl

Zgaduj kto to:)

Czesc czy byłaś dzisiaj w KONG CROSSIE?? I kupilas sobie cos w reserved?? Pleas proszeprosze odpisz w swojej ksiedze :):) A ujawnie sie kim jesteML:)


29.03.2005 :: 12:02 :: pw93.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

no... ja nie byłam mokra. połowe świąt spędziłam z rodzinką, a połowe z przyjaciółmi, było extra. wiesz ja mogę być twoim psychiatrą... jak z klaudią sobie radze, to z toba też... no i jestem psychoterapeutką magdy :> ....




Talk.pl :: Wróć