asia - komentarze



.:Reanimacja =):.
Taak... No więc powróciłam. Daje znak że żyję =) Ciesszzyciie siee?? No mam nadzieje =] No więc nie pisałam, bo... bo cierpię na rzadkie schorzenie ciągłego braku czasu. Według mnie doba powinna mieć 48 godzin, może wtedy miałabym na wszystko wystarczająco dużo czasu =) Taak... No więc dzisiaj znowu idę na kosza do Areny ( Nom, chyba mam obsesje na punkcie koszykówki =] ) A jutroo znuff do szkoły... Ale co tam... Przecież sie nie będę zamartfiać co będzie =) Powoli wszyscy zdrowieją, na niemca trzeba uczyć sie jakiejś diecinnej piosenki (Hast du am Montag English? Nien, am Montag nicht...) No, ale na szczęście tylko trzy dni, i Wielkanoc (Ale Zając nie istnieje... Moje życie straciło sens... =] ) Lol... Nie, no chociaz tak źle nie jest =) Tweety naprawił sobie wreszcie gg =}
Right... Niedługo idę na meczyk, więc papapa =*

Pozdruufki & Buuśśkiii =*
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

21.03.2005 :: 19:25 :: py8.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

miniunia

asia..... jestem załamana.... tylko mnie pociesza dzisiejszy dzień, ale jutro mnie załamuje... no i nie moge mieć ani gg, ani tlenu, teraz próbuje coś nowego założyć .. pozdrówki :*


21.03.2005 :: 18:43 :: edv232.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

zglos sie do mojego konkursu!!! zasady na www.mycha.talk.pl. Pozdrowionka!!


21.03.2005 :: 15:54 :: py39.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

am montag geh ich schwimmen, am montag lern ich nicht... tak... a jutro matma a ja jeszcze nic nie rozumiem :]ale cush mowi sie trudno zyje sie dalej ;] no to bosko z ta miss... teraz na mnie miska mowią :] miłej nauki i dzieki , że popierasz mine blogaska ;d


21.03.2005 :: 15:54 :: py39.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

am montag geh ich schwimmen, am montag lern ich nicht... tak... a jutro matma a ja jeszcze nic nie rozumiem :]ale cush mowi sie trudno zyje sie dalej ;] no to bosko z ta miss... teraz na mnie miska mowią :] miłej nauki i dzieki , że popierasz mine blogaska ;d


21.03.2005 :: 15:54 :: py39.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

am montag geh ich schwimmen, am montag lern ich nicht... tak... a jutro matma a ja jeszcze nic nie rozumiem :]ale cush mowi sie trudno zyje sie dalej ;] no to bosko z ta miss... teraz na mnie miska mowią :] miłej nauki i dzieki , że popierasz mine blogaska ;d


20.03.2005 :: 19:54 :: c2-2.icpnet.pl

Monia

:) Siemanko. To jesteś w Arenie i mnie nie odwiedzasz?? Przecież chorych TrZeBa odwiedzać ;) W każdym razie wpadnij czasem do mnie, bo dawno Cie nie widziałam :)I na moim bloczku też coś skomentuj [adres znasz] :) Pozdruufki =D




Talk.pl :: Wróć