asia - komentarze



Chciałam podziękować niektórym ludziom, którzy tak wiele dla mnie znaczą...

Monia - za to, że jesteś moją przyjaciółką, za to, że zawsze gadamy godzinami i się nie możemy wygadać, za to, że mogę tobie zawsze zaufać, za sylwestra, za te wszystkie obozy... I za to, że poprostu jesteś...

Paula - za to, że też jest moją przyjaciółką, za to, że zawsze mogę sie jej zwierzyć (to co, że i tak wygada =P ), za to, że mnie pociesza w krytycznych momentach,za to, że ma taki sam gust jak ja, za jej poczucie humoru... Za to, że jest...

Michna - za to, że jest najkoffańszym Misiaczkiem jakiego kiedykolwiek poznałam, za to, że zawsze można z nią pogadać, pośmiać się, za to, że nie da się jej nie lubić...

Anka - za jej śmiech, poczucie humoru, za to, że nawet jeśli naprawdę ma mnie dość, to nie okazuje tego aż tak "brutalnie". Za to, że jest super koleżanką =)

Namcia - za to, że zawsze można sobie z nią pogadać, za to, że znosi cierpliwie moje fochy, za plakat o Fromborku, za to, że jesteś i jaka jesteś...

Meguś - za to, że do wszystkich wysyłasz promyczek szczęścia, za to, że zawsze pocieszysz, za "króliczki" i za "MAGDA POWAGA" =)

Talka - za to, że zawsze fajnie się z nią gada, za jej poczucie humorku i za jej texty. Za to, że jest suupper koleżanką...

Juhta - za to, że potrafi wyrazić własne zdanie, za to, że zawsze pogada, pocieszy, za to, że jest koffanym Juhciątkiem =)

Olivka - za te opowiadania na zielonej szkole, za te wszystkie akcje w podstawówce, za to, że jesteś suupper koleżanką. Że jesteś...

Kornel - za to, że jesteś jednym z najbardziej wartościowych chłopaków których kiedykolwiek poznałam. Za twój charakter, uśmiech, za twój humorek. Za to, że jesteś zioom =)

Łukasz M. - za to, że nawet jak mnie wkurzy, to po 10 minutach mi przechodzi, za to, że jest jaki jest. Za to że mnie totalnie olewa =/

Ewka - za to, że zawsze fajnie się z nią gada, za to, że poprostu jest...

Michał Gie. - za forum, za poczucie humoru, za to, że zawsze wracam z nim do domu...

Sandra - za to, że na matmie siedzi ze mną w pierwszej ławce i broni mnie przed panem Zdzisiem =P

Ania H. (Hora) - za te wszystkie kłótnie przed każdym wf w SP =P

Adam - za to, że zawsze fajnie się z nim gada, za to, że jest faajny =)

Pycia - za rozmowy na gg, za to, że można się jej zawsze zwierzyć, za to, że jej nie znam, a czuję, jak bym ją znała bardzo długo...

Tweety - za te wszystkie wakacje na których byliśmy razem, za to, ze fajnie się z tobą gada, chociaż z reguły to mało gadasz. Za to, że jakoś mnie znosisz. Za to, że jesteś...

Żyraf - za te ferie, na których byliśmy razem, za to, że jeszcze mnie nie zapomniałes...

Mustang - za ferie, za to, że znosisz moje fochy. Za to, ze codziennie słyszałam "Jeeest Zeeebraa??"

Jędrek P. - za to że na gg mnie totalnie olewa =/ =/ =/

p.Doman - za to, ze jak z nim rozmawiam, to zawsze się śmieję, nawet jak mam najbardziej zrąbany humor...

Klaudia K. - za jej odloty, za poczucie humoru i za to, jak opowiada o dentuście =)

Becia - za to, że trafnie przewiduje kto będzie pytany na biologii. Za to, że jest supperr =)

Jestem ciekawa czy ktoś wogóle przeczytał calutką notkę, od początku do końca... Długa trochę wyszła...
Przepraszam tych co nie wymieniłam. Ale te osoby są dla mnie bardzo ważne...

Dziękuję
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

04.03.2005 :: 20:33 :: pw225.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Michna- Misiacz

OJOJ ALEM SIEM WZRUSZYŁAM, NAPRAWDE... JESTEŚ KOFFFAJNA... CO DO PAULI TO SIE ZGADZAM, WSZYSCIUTKO WYGADA :] (ALE CIII... NIE MOWCIE NIKOMU, ŻE TO NAPISAŁAM) JESZCZE RAZ THX JESTEŚ WSPANIAŁYM JASIEM, ALE NIE WSPOMNIAŁAŚ NIC O MOICH WSTRĘTNYCH HUMORKACH DOBRAZ POZDROWKI FOR YOU


04.03.2005 :: 20:30 :: pw225.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Michna- Misiacz

OJOJ ALEM SIEM WZRUSZYŁAM, NAPRAWDE... JESTEŚ KOFFFAJNA... CO DO PAULI TO SIE ZGADZAM, WSZYSCIUTKO WYGADA :] (ALE CIII... NIE MOWCIE NIKOMU, ŻE TO NAPISAŁAM) JESZCZE RAZ THX JESTEŚ WSPANIAŁYM JASIEM, ALE NIE WSPOMNIAŁAŚ NIC O MOICH WSTRĘTNYCH HUMORKACH DOBRAZ POZDROWKI FOR YOU


04.03.2005 :: 17:47 :: c16-201.icpnet.pl

Asia =)

Nie ma za co dziękowac ja tylko napisałam, że jestescie dla mnie bardzo ważni, nie wyobrażam sobie życia bez was... Gdyby nie wy, moje życie nie wyglądało by tak jak wygląda: byłoby szare... Dziękuję :*


03.03.2005 :: 21:18 :: 213-238-102-218.adsl.inetia.pl

Pycia

Hej :* BARDZOO sie ciesze ze jestem wymieniona jako wazna dla Ciebie osoba nom wiesz wlasciwie to ja nie wiem ile my juz sie znamy.a to zaczelo sie od Sary (to pamietam)hehe...
jeszcze raz wielkie dzieki za to ze napisalas o mnie tak milo pozdro papa:*


03.03.2005 :: 15:24 :: dbh196.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja tez dziekuje Ci,ze jestes i niewiem co bym bez ciebie zrobila bo barzo podnosisz mnie na duchu!!!
I bardzo Ci za to dziekuje!!!
Buziaczki :*


03.03.2005 :: 15:21 :: dbh196.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja tez dziekuje Ci,ze jestes i niewiem co bym bez ciebie zrobila bo barzo podnosisz mnie na duchu!!!
I bardzo Ci za to dziekuje!!!:)
Buziaczki :*


03.03.2005 :: 14:44 :: dan143.neoplus.adsl.tpnet.pl

Meg

Asiu, koffam Cię słońce :*** Dziękuje całym sreduszkiem ;**


02.03.2005 :: 21:26 :: chz169.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogłaszam konkurs... przeczytaj notkę na moim blogu a się wszystkiego dowiesz... zaprasam... zgłoś się.... PApa... (ada.talk.pl)



02.03.2005 :: 21:26 :: chz169.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogłaszam konkurs... przeczytaj notkę na moim blogu a się wszystkiego dowiesz... zaprasam... zgłoś się.... PApa... (ada.talk.pl)



02.03.2005 :: 20:07 :: c2-2.icpnet.pl

Monia

:) Ja przeczytałam caluteńką notkę :) I Ty wiesz, że jesteś świetną przyjaciółką, dobrze się z Tobą gada, było zajebiś*** na wszystkich obozach i na sylwku :) i... wogóle thanks za to, że jesteś... =D




Talk.pl :: Wróć