asia - komentarze



.:Jeszcze jeden sprawdzian, a trafie do szpitala dla psychicznie chorych... =| :.
Sprawdziany... Dzień w dzień... Niemiec, Gegra, Technika, Matma... Może tak źle nawet nie jest... Hehh... Mój wrodzony optymizm =) LoL =) Ale nawet jeżeli... Sorrkii, że tak rzadko odwiedzam wasze blogi, że za rzadko komentuje... Ale poprawię się... OBIECUJĘ =)
Jutro idę do budddy... Na 8:00 =/ Drzwi otwarte i te sprawy... Jakieś durne przedstawienie o Kopernikusie robimy... Hehh... Tylko dlaczego tak wcześnie?? Taa... Nie ma to jak się porządnie wyspać =|
Hmm... Może teraz coś z innej beczki ( bo tak ciągle o szkole nawijać?? =)) Za jakieś 45 minut mam tańce... Ha... Już 2 lekcja... Łaaa... Robie postempy... Buhahaha Ale pamiętajcie: Sylwetka siem liczy, SYLWETKA! =D

No i pozdro dllaaa wszystkich =)( ohh... pozdrowienia z moich ust to powiniem być komplement =))

Buziakii :*
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

28.02.2005 :: 16:04 :: chello083144088176.chello.pl

szczesciara

hej! Wiesz, strasznie fajne to zdjęcie na blogu:) Wogóle fajny szablon masz. Pozdrawiam:)


27.02.2005 :: 10:14 :: c2-2.icpnet.pl

Monia

:) Super szablonik i... nie martw się mnie też czeka dużo sprawdzianów :(np. historia, matma): W każdym razie odwiedź mnie i skomentuj coś [www.misiak91.blog.onet.pl]. Pozdro =D




Talk.pl :: Wróć