asia - komentarze



.: Śnieg + chłopacy = rozbój w biały dzień....:.
Taaa... Zostałam bezlitośnie wytarzana w śniegu, natarta, ośnieżona, wszystko na raz... Słyszałam gdzieś, że faceci przestają się rozwijać (intelektualnie) w wieku 7 lat... Może to prawda =)?!?
Hehh... No, ale coosh... Wesoło było =) To coo, że byłam w połowie mokra, cała ośnieżona, wyglądałam jak bałwan... (tylko marchewki na nos mi brakowało... =)) No, ale w końcu do tego jest śnieg... Hmmmmm..... No, żeby byc natartym, to musi być śnieg... No, to może lepiej by było jak by tego śniegu nie było?? ( Jak by to było gdyby GO nie było.... lalala.... =)) Taaa..... Aha... i to było INFANTYLNE ( jak nie wiesz, co to znaczy to sprawdź w słowniku =))( chociaż, przecież faceci przestają się rozwijać w wieku 7 lat, więc wszystko jest możliwe =))(chodzi mi o nacieranie śniegiem... =D)
Taaa.... więc ogólnie rzecz biorąc, wyglądałam mniej więcej tak:



No i oczywiście pozdrawiam:
- Kornela ( Dzięki tey... )
- Łukasza ( Dzięki tey... )
- Michała ( Dzięki tey... )
- Morde ( Dzięki tey... )

No i wszystkich pozostałych :* :* :*
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

21.02.2005 :: 17:19 :: c16-201.icpnet.pl

Asia

Muze... Musisz z jakiejś stronki z muzą wziąć kod i wkleić go na samym początku, lub pod linkami w pliku html Powodzenia


21.02.2005 :: 16:52 :: 213.238.76.100.adsl.inetia.pl

inka

jak zrobiłaś to że muze na bloga wkleiłaś?????odpowiedz!


20.02.2005 :: 22:08 :: sky-te.pai.net.pl

kurczaczek

OGŁASZAM KONKURS NA NAJFAJNIEJSZEGO BLOGA! ZGŁOŚ SIĘ KONIECZNIE!!!


20.02.2005 :: 18:24 :: 213.238.99.158.adsl.inetia.pl

Pycia

Witaj dziekuje bardzo za komcia
heh..ja tam uwielbiam snieg
a szczegolnie duze przerwy (oczywiscie jak jest snieg) i w ogole jestem happy!a Tobie jeszcze nie opowiadalam czemu ale pewnie sie domyslasz
hehe...pozdrófki papa


19.02.2005 :: 12:05 :: sky-te.pai.net.pl

kurczaczek

co do tematu (szczególnie) się zgadzam. do innych rzeczy zresztą też... pozdrawiaski


19.02.2005 :: 12:05 :: sky-te.pai.net.pl

kurczaczek

co do tematu (szczególnie) się zgadzam. do innych rzeczy zresztą też... pozdrawiaski


19.02.2005 :: 12:05 :: sky-te.pai.net.pl

kurczaczek

co do tematu (szczególnie) się zgadzam. do innych rzeczy zresztą też... pozdrawiaski


18.02.2005 :: 13:58 :: cjd166.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ola

zgadzam się...Śnieg+chłopcy = robój w biały dzień =) Masz ciekawe noTTki
weJdŹ czasem do mnie ola.talk.pl =) eLo




Talk.pl :: Wróć