asia - komentarze



.:Wróciłam =) ( ale teraz już naprawdę wróciłam =)):.
Heh... no więc po dłuuuuggich 5 dniach u babci jestem spowrotem =D Moim osiągnieńciem tygodnia jest przeczytanie tych durnych "Krzyżaków" prawie do końca ( zostało mi 100 stron ). Było ciężko, ale jak chcę to potrafię ( gorzej jest, jak niechcę, ale mnie do tego zmuszają... Ale wszystko się da zrobić =)).
Sorrrrrry, że nie odpisywałam na wasze sms ( chodzi mi tu głównie o Tweetiego ), bo nie mam kasy na koncie =( Hehhee... Ale i tak już NIEBAWEM będę miała nową komórkę =)
Ehh.... Ferie już się kończą... Ciężko... Nio, ale trzeba żyć dalej, musi być grubo =D =D =D A teraz znooff szkoła, nauczyciele, sprawdziany i ciągła charówka... Ale dam rade ( mam nadzieje =/ ) Hmmmmmmmm..... Eeeee....



Pozdrooffki for all
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

12.02.2005 :: 21:10 :: c16-201.icpnet.pl

asia

Zyraf hehe... Jak ja ciem dawwwnnnnnooo nie widziałam... Ehhh... A propo, Mustang, robimy ten wypad nad jeziorko kiedyś??


12.02.2005 :: 20:51 :: azg157.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tey Zebra - jak nie wiesz czemu jesteś Zebra ? niby ? Przeciez to My ( w składzie:
vel Tłiti, vel Mustang & vel Ja [Żyraf] ) wymyślilismy Ci ta ksywe =D Hmm - a dlaczego Zebra ? - bo ? yyy? eee... tak wyszło i już. Siesteśmy u Mustanga na chacie teraz =D Pozdrawiamy Szanowną Właścicielke
PI(n)KNEGO GeNiAlNeGo Bloga See Ya
I wogóle odezwij się tej =D jak cos ja mam gg 1246586.


12.02.2005 :: 19:49 :: 80.51.249.174

asia199123

Czesc chciałabym cie zapytac jak ty wstawiasz do swojego blogu take fajne gify i wogule masz spoko bloga napisz komantarz na;
www.asia199123.talk.pl


12.02.2005 :: 19:42 :: c2-2.icpnet.pl

Monia

:) Dzięki za komcia :P Nio... Było by fajnie gdybyśmy jeszcze się spotkały w wakacje :-) Ale mam nadzieje, że jeszcze wcześniej się uda, nie?? Pozdro =D


12.02.2005 :: 19:41 :: c2-2.icpnet.pl

:) Dzięki za komcia :P Nio... Było by fajnie gdybyśmy jeszcze się spotkały w wakacje :-) Ale mam nadzieje, że jeszcze wcześniej się uda, nie?? Pozdro =D




Talk.pl :: Wróć