asia - komentarze



Dałny moje kochane ( tak oficjalnie =D ==> do dałnuff, czyli do tych, z którymi byłam we Włoszech )

Do Tłitiego:
Wiesz co?? Musisz sobie kupić żóółłty kask, taki jak pożyczyłeś, bo bez żółtego kaska już nie będziesz taki Tłiti ( nie, chociaz i tak będziesz Tłitim albo Kanarem, ale będziesz się gorzej prezentował w otoczeniu =)) Poza tym, nie bij Agaty, po jak ona cie zacznie gilgać, to przez pół roku się nie pozbierasz =D ( Hehhh... Nie ma to jak dostać ataku śmiechu oglądając horrory, prawda?? )
Aha... I NAPRAW SOBIE WREEESSZZCIE GG!!
Do Foki:
Po pierwsze, spóźnione życzonka imieninkowe dla ciebie ( i dla innych Agatek =P )Hmmm... Co by tu jescze napisać... Znalazłaś jakiś super extra odlotowy sklep z Diddla?? Hehh =P Dziękuję za kubek :* Aha... I jak dostaniesz maila z tym zdjęciem to je WYKASUJ! ROZUMIESZ?? W-Y-K-A-S-U-J!!!
Do Mustanga:
Kupiłeś sobie w końcu ten nóż za 30 euro, czy nie?? A wogóle po co ci taki dałniarski nóż?? Hehhhh... DAŁNA MASZ??
Anyway... Grazie za Zeberkę =)
Do Królika:
Hmmm... Co ja mam ci napisać?? Dziękuje za laurke ( heh... fajnie to brzmi: laurka =)) Coś jeszcze?? Eeee.... Pamiętaj: WSZYSCY MAJĄ DAŁNA... a dokończ sobie sam...

Tey... No nie chce mi sie pisać już więcej...

Ciaaaaaooooo!!!
A.

P.S.1: Tomaj... Daj mi nr. twojej komy, bo przez przypadek mi się wykasował.... ;(
P.S.2: Piszcie do mnie na gg!! Numer chyba znacie :>
p.S.3: Wiecie co?? Jesteście różowi!! I... i.... i macie dałna!! =D
P.S.4: A ja zdjęcia na maila nie dostałam =/ A wy??

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

12.02.2005 :: 16:53 :: bcy168.neoplus.adsl.tpnet.pl

zglaszac siem na konkursik na www.duzia.blog.pl 1 i ostatni konkurs w tym roczku!


12.02.2005 :: 15:33 :: xz214.internetdsl.tpnet.pl

Aniolek

Cześć masz fajowskiego blogaska, oby tak dalej... Zyczę powodzenia w dalszym jego prowadzeniu i pozdro dla Ciebie mam nadzieje ze wpadniesz do mnie moj adresik to : http://blog.mportal.pl/Aniolek146/ liczę na komenty papa...


11.02.2005 :: 14:47 :: bdb195.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Ej ale masz supcio bloga! Kurde wpadnij do mnie i mi powiedz jak ty to robisz że takiego fajnego masz?!


11.02.2005 :: 14:47 :: bdb195.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Ej ale masz supcio bloga! Kurde wpadnij do mnie i mi powiedz jak ty to robisz że takiego fajnego masz?!


11.02.2005 :: 14:47 :: bdb195.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Ej ale masz supcio bloga! Kurde wpadnij do mnie i mi powiedz jak ty to robisz że takiego fajnego masz?!


11.02.2005 :: 14:47 :: bdb195.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Ej ale masz supcio bloga! Kurde wpadnij do mnie i mi powiedz jak ty to robisz że takiego fajnego masz?!


11.02.2005 :: 14:47 :: bdb195.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Ej ale masz supcio bloga! Kurde wpadnij do mnie i mi powiedz jak ty to robisz że takiego fajnego masz?!


11.02.2005 :: 14:47 :: bdb195.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Ej ale masz supcio bloga! Kurde wpadnij do mnie i mi powiedz jak ty to robisz że takiego fajnego masz?!


11.02.2005 :: 13:02 :: c2-2.icpnet.pl

Monia

Z tego co piszesz fajnie było we Włoszech Ja przed chwilką wróciłam od babci i... też było zajebiście =D Też mi coś KoNiEcZnIe skomentuj :-) [www.misiak91.blog.onet.pl] Pozdro :*


11.02.2005 :: 13:02 :: c2-2.icpnet.pl

Z tego co piszesz fajnie było we Włoszech Ja przed chwilką wróciłam od babci i... też było zajebiście =D Też mi coś KoNiEcZnIe skomentuj :-) [www.misiak91.blog.onet.pl] Pozdro :*


10.02.2005 :: 20:21 :: 213.238.100.34.adsl.inetia.pl

Pycia ;)

Siemka..wiesz nie bardzo sie orientuje w Twoich znajomych wiec nie wiem co na pisac i koncze pozdrófki - papa:*
PS:yyy.odwiedz mnie



10.02.2005 :: 17:46 :: cqh60.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Supciooo ten blogas!!!! na serio mi się podoba!!!! Wpadnij do mnie na www.kwiatek13.talk.pl - zapraszam!!!! Kwiatek


09.02.2005 :: 18:10 :: agv140.neoplus.adsl.tpnet.pl

ocenkiblogow

Hej!!
Chcesz żebyśmy oceniły twojego bloga??
Oczywiście wejdż na stronę ocenkiblogow.talk.pl a nie porzałujesz!!
UWAGA: Twój blog zostanie napewno oceniony!!
Masz super bloga!!


09.02.2005 :: 17:55 :: agv140.neoplus.adsl.tpnet.pl

ocenkiblogow

Cześć!
Wejdż i zgłoś sie po ocenę TWOJEGO bloga!! Wejdż na naszą stronę
www.ocenkiblogow.talk.pl a nie pozałujesz!! A oczywiscie na bank ocenimy twojego bloga!!


08.02.2005 :: 13:25 :: aha152.neoplus.adsl.tpnet.pl

rozia

super blogasek!
Milo bu byłojak bys weszła na mój blog i zostawiłą ślad!! pliis!
rozia.talk.pl


06.02.2005 :: 18:28 :: bmj12.neoplus.adsl.tpnet.pl

husky

Cześć. Zapraszam Cię na stronę poświęcona w całości psom Husky.

www.husky.talk.pl

Pozdrawiam i życzę Ci miłego dnia.




Talk.pl :: Wróć