asia - komentarze



.:Wielki powrót, czyli TAM i Z POWROTEM:.
No więc wróciłam. Po długich 2 tygodniach ( choć dla mnie aż taak krótkich ) wróciłam do domu. I nie ukrywam, że troche mi smootno.
Bo nasz "zwierzyniec" w składzie:
- Tomek vel. Kanarek, Kanar, Tłiti =)
- Agata vel. Foka
- Łukasz vel. Mustang
- Damian vel. Królik
- Magda vel. Rzuff ( Żółw =))
- Michał vel. Johnny Małpa
- Marta vel. Porky
- Dawid vel. Pirania
- Kamila
- Kuba
- Adrian
- nio i ja vel. Zebra ( nie wiem dla czego zebra, ale jestem zebr± od 2 lat )
( Kogo¶ pominęłam?? Sorrrrryyyy =) ! )
Nio, jak już mówiłam nasz "zwierzyniec" był SUUUPPEEER!! No, może było troche dałniarsko ( no, w końcu wszyscy mamy DAŁNA ) i strasznie crazy, ale to w końcu wakacje i trzeba korzystać z życia jak należy ( musi być grubo of course ==> niektórzy wiedz± o co chodzi =D )A we Włoszech było extra. Ehhh... Słoneczko, nartki, snowboard i te sprawy.... Może troche Kisielu było za dużo ( Ejjj.... Przesadzili¶cie z tym kisielem!! =) ) ( nie chce mi się tłumaczyć o co chodzi =)) Ogólnie CUD, MIÓD i TOTALNA LABA
Z okazji mojego powrotu pozdrawiam wszystkich wyżej wymienionych loodkuf ( pozdrówcie rodziców =)), nio i wszystkich co mi notke skomentowali, i wszystkich których znam, lubię, itd.....
A jaki jest morał??
KALORYFEREM SIĘ NIE OGOLISZ, A ¦LEPY GÓWNO WIDZI lol... mam DAŁNA....

BIG BU¬KA :*
A.

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

12.02.2005 :: 20:58 :: azg157.neoplus.adsl.tpnet.pl

A jeszcze jeden ino morał mi na łeb teraz sie nawin±ł: =P I TAK WSZYSCY UMRZEMY!! Tym miłym akcentem życzę wszystkiego dobrego w nowym roku i nowym semestrze (Wszystkim Nam się to przyda). =|


06.02.2005 :: 18:51 :: c16-201.icpnet.pl

asia

Ufff.... Skasowałam wszystkie durne komenty i zablokowałam jedn± osobę.... Olaboga... Ja kiedy¶ zwariuję!


05.02.2005 :: 23:31 :: c72-84.icpnet.pl

Porky

pzdr dla Ciebie ode mnie i od moich rodzicow....ajj




Talk.pl :: Wróć