asia - komentarze



Sylwestrowa notka konkursowa ( FoR MyChA ;))
Jakimś cudem zwlokłam się z łóżka. Pierwsza myśl: Booshhe... Sylwester... I w co ja się ubiorę? ( myśl dosyć dla mnie tradycyjna, ale o tam ;)) Otwieram szafę... Wyliczanka? I tak pewnie jak zwykle wezmę jeansy. Śniadanie. Jezzzuuu... Jeszcze włosy muszę umyć... Hmmm.... No ale w końcu dziś sylwester. Jak to mówią " Czy się stoi, czy się leży to od życia się należy ". To co, że jak patrzę na "Krzyżaków", to się żyć odechciewa ( Rozpocznę nowy rok cudownym akcentem - 500 stron Krzyżaków i 600 słów do nauczenia z anglika ;( ) Ale co tam... Spędzę sylwka z moimi dwoma psiapsiókami ;) Hehh... Przynajmniej nie tak jak rok temu: Sylwester z telewizyjną "1", dziadkami i kuzynem... Hmm... Chyba pora na małe podsumowanie roku... =D
1.Najfajniejsze osóbki,które poznałam w roku 2004:
- Agata
- Meg
- Łukasz
- czyli ogółem cała 1a
- niektóre osoby z 54 ( czyli meine gimnazjum ;))
- chłopacy z obozu ( Monia pamiętasz?? )
- i inni.... o których juz nie pamiętam , albo zapomniałam...
2.Najgorsze osoby, które poznałam w roku 2004:
Eeee.... Chyba nie było... ;)
3.Osoby, które podczymywały mnie na duchu i wprawiały w dobry humorek ;) :
- Agata
- Meg
- Monia
- Paula
- meine klasa ( cała )
- czasem niektórzy nauczyciele ( np. p. Kamińska ;))
- and rest ;)
4.Osoby, które zawsze niszczyły mi humor w roku 2004 ;(
- KATAR!!!
- niektórzy nauczyciele...
5.Najfajniejsze wydarzenie w roku 2004:
- Zielona szkoła
- New school
- Mój blog został założony ;) Ajjj...
6.Najgorsze wydarzenie w roku 2004:
- Zakończenie 6 klasy ;(
- Wojti złamałał sobie zęba na obozie ( buuuu.... ;( )
7.Co najbardziej pomogło mi w roku 2004:
- przyjaciele
- rodzina
- czekolada ;)
8.Rok 2004 był fajny, bo:
Poznałam dużo naprawdę suppeer ludzi, którymi napewno się zrzyję. Już wiem, że co się zaczeło, to musi się skończyć ( mam na myśli 6b ), a to co się potem zaczyna nie musi być wcale gorsze. Byłam z moimi przyjaciółkami :*. Wiele się nauczyłam ( naprawdę! ) dzięki ludziom, z którymi rozmawiam. Hm.... I Polska weszła do Unii... Hehh... Skończyłam 13 lat.Przeszłam przez te 12 mieszięcy i mimo wszystko żyję ;) A więc rok 2004 można zaliczyć do udanych ;)
9.Rok 2004 mogę zatytułować:
"W POGONI ZA ROZUMEM" ;) Nie będę mówiła dlaczego =D



SZCZĘSLIWEGO NEW YEAR =D
A.

P.S: Mycha... Hehh... Mam nadzieję, że notka ci się podobała. Niedtety nie miałam czasu wymyśleć niczego "błyskotliwego" przez 1 dzień ;) Papa :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

07.01.2005 :: 23:45 :: bmq40.neoplus.adsl.tpnet.pl

MYchA

Notka świetna!!! Naprawde masz szanse!!



31.12.2004 :: 15:37 :: pw221.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

Dzięki , za życzenia no i nawzajem, mnie to już nikt w notkach nie uwzględnia...





Talk.pl :: Wróć