asia - komentarze



Hehh... Po długiej 4 dniowej nieobecności wróciłam... ;)
No więc na wstępie powiem wam, że to były najgłośniejsze 4 dni w moim życiu... Dla niewtajemniczonych: przyczynił się do tego mój "koffanutki" 7 letni kuzyn... Jednym słowem MASAKRA... A poza tym, to czytam Krzyżaków... O bosshhhee... Zostało mi tylko aż 500 stron ( już 50 przeczytałam =P )Z anglika umiem już coś koło 500 słówek ( na 1000 coś =/) więc jest się czym chwalić =/ Ajj... Ale całe szczęście jutro jest sylwester =D Hehe... Ajjj... SUPER!! Tenn.. No spodkam się z moimi dwoma naj naj psiapsiółeczkami :* :* Napewno będzie zajefajnie ;) Yuppi... Yuppi =D =D
Hmm... A przy okazji pozdrawiam wszystkich za którymi bardzio tęsknię:
- Agatę ( awww... :* )
- Meg :*
- Misię :*
- Karolinę :*
- Agę :*
- Monikę ( ajj.. do zobaczenia :* )
- Paulę ( tesh do zobaczenia :* )
- Łukasz ;)
- Kornela ;)
- Całą 1a i byłą 6b
- Marte W. ( moją kuzynkę... chociaż za nią nie tęsknię... ale tak dla zasady =P ŻARTUJĘ... =P )
- No i Pycię....
- i Natalię...
- i Smallvila ( ajj.. który mi jeszcze nie dał adresu swojego bloga ;( )
- I WSZYYSSSTTKKICH O KTÓRYCH PAMIĘTAM.... Ale teraz zapomniałam =P



Pozdruuffki
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

30.12.2004 :: 20:05 :: c20-138.icpnet.pl

asia

Hmmm.... Mycha... Notka konkursowa będzie prawdopodobnie jutro.... Chyba.... No ale raceje jutro... Pozdruffki :* :* :*


30.12.2004 :: 18:44 :: py72.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

Hejcik. Dzięki za pozdrówki. Ja anglika sie nie ucze , nie chce mi się to przykre


30.12.2004 :: 18:40 :: talk.pl

natkaborucka

Siemkaa!! To udanego Sylwka Ci zycze! Ja wiem ze moj bedzie superr :) Papa, pozdrawiam! :kwiat1:


30.12.2004 :: 17:57 :: daa138.neoplus.adsl.tpnet.pl

hej Aśka :) mam nadzieję, że jakos wytrzymałas z Jędrkiem i twój stan psychiczny jest w porządeczku :) dzieki za pozdrowionka - masz szczęście, ze napisalaś ŻARTUJĘ !!! papatki no i miłego sylwka :)




Talk.pl :: Wróć