asia - komentarze



Ajjj....
Dzis Wigilia... Ale co to za wigilia bez śniegu??? Dzisiaj w nocy cały stopniał ;( Ale cóż... Chyba przeżyję... Ale tak święta bez śniegu? Buuu... I happy enda szlak trafił... Prognoza? Ma padać deszcz do godzin południowych ( o booosshhhe.. ), więc raczej na śnieg się nie zanosi... A szkoda.
A u mnie jak zawsze... Dopiero wstałam. Ajj... A dzisiaj jeszcze świąteczne porządki ( Bleh... ), cośtam muszę jeszcze na prezent kupić ( tak, wiem, troche puźno, ale jakoś tak wyszło... ), no i wiadomo, ostatnie przygotowania... Ale narazie NUUUDDY jak nie wiem co...
No, to co że wam już życzyłam, ale jeszcze raz:
ŻYCZĘ WAM uśmiechu, śmiechu, radości, miłości, zadowolenia z życia, mniej zmartwień, bałwanka ze śniegu, mniej życia w biegu, pięknej choineczki, wieeelllu prezentów, spełnienia marzeń, dużo kasy w portfelu, dobrych ocenek, zajefajnego roku 2005, ajj... i dlzielenia się opłatkiem ze wszystkimi ;), żwbyście mieli fajnych przyjaciół, zeby was nigdy nie opuścili, żebście się nigdy nie byli smutni, żebyście mieli chłopaka/dziewczynę, i żebyście koffali z zajemnością ( <== To do Pyci ;)), Żebyście nie popełniali samobójstw ( <== do Natalii ;)), żebyście byli piękni i młodzi, żeby wszystko było po waszej myśli, żeby w radiu leciały wasze ulubione piosenki, żebyście dostawali dużo SMS ;), żebyście nie zostali natarci ( i tak nie będziecie, bo śniegu nie ma ;( ), żeby ludzie komentowali wam bloga, żebyście znaleźli w życiu swoje przeznaczenie, żebyście nic nie zgubili przez cały 2005, żeby nikt się na was nie obrażał, żeby wszystko było ładnie pięknie, i żeby to wszystko się spełniło =D



Wesołych świąt
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

25.12.2004 :: 09:25 :: xdsl-779.lubin.dialog.net.pl

Karola:))

Naprawdę fazowe notki i supcio szablonik;)) cmok zapraszam do siebie ponownie PS dzięki za komenta
http://www.namocypaktu.talk.pl


24.12.2004 :: 16:09 :: 213.238.101.51.adsl.inetia.pl

Natalia

No spoko!Pogadalam na temat samobujst z kolega i juz wiecej razy nawet nie sprobuje Pozdrawiam! Buziaki, papa


24.12.2004 :: 13:40 :: bde107.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Zaczął się I etap konkursu! Looknij na mojego bloga i dowiedz się więcej! www.basia.talk.pl


24.12.2004 :: 12:25 :: xdsl-779.lubin.dialog.net.pl

namocypaktu

Hek! Baniowy blog Wesołych świąt
PS Zrób mi prezencik i skomentuj mojego bloczka papap:*


24.12.2004 :: 10:30 :: c17-112.icpnet.pl

Monia

Dzięki za wszystkie kometnarze na moim blogu :D
Wszystkiego najlepszego,zdrowia,szczęścia w miłości :) i wogóle spełnienia wszystkich marzeń!!!! Dla Ciebie i Twoich Rodziców:-)
Pozdrowionka!




Talk.pl :: Wróć