asia - komentarze



WIGILIA KLASOWA :D
Hehh... Właśnie wróciłam z wigilii ;) Było suuupppeer!! Niektórzy przynieśli pyszne ciasta ( Łukasz, twój sernik też był pppyyysszznny! ;)), a wiec wszystkiego było tyle że się na stołach nie mieściło. Potem dzieliliśmy się opłatkiem ( hehh... i życze wam tego co wszystkim: radości, śmiechu, uśmiechu, zadowolenie z życia, dobrych ocenek, mniej zmartwień, miłości, spełnienia marzeń, duużżo prezentów pod choinką, bałwanka ze śniegu, mniej życia w biegu, szzęśliwego nowego roku, i żebyście byli nadal takimi pomadami jak jesteście!!! ;))A potem prezenty ( Karolcia, VIELKIE DZIĘKI ;)), rundka po szkole z prezentami dla nauczycieli ( chociaż i tak wszystkich nie było w szkole ;)), sprzątanie sali i do domu.
Było naprawdę suuupppeer... chociaż to niebyła wigilia z 6b, tak jak dotychczas co roku... Ale czuję, że z tą klasą zżyję się tak samo jak z 6b ( Ale słońca, o was też pomiętam :*)
A jutro - pamiętajcie - spotykamy się!!! ( Yuppi! Yuuupppiii! )

A to do Pauli2: Paula2, Twój blog jest slicniutki ;)I ten szablonik ;) Niebieski to mój ulubiony kolor ;)Ogólnie cud miód :)



WESOŁYCH ŚWIĄT wam życzę ;)
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

23.12.2004 :: 15:02 :: 83.27.14.0

engii

Pachnącej lasem choinki, na stole wódki i szynki, wesołych kolędników, podarków bez liku, seksu na śniegu, mniej życia w biegu! Dużego Bałwana a w Noc Sylwestrowa zabawy do rana ... EnGiI


23.12.2004 :: 14:03 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

and

WESOŁYCH ŚWIĄT!!


23.12.2004 :: 13:25 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

życzę wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz pwodzenia w Nowym Roku 2005!!!


23.12.2004 :: 12:08 :: boh52.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

POMOCY - mam zadanie JAKI JEST CHRZEŚCIJAŃSKI SENS ZYCIA CZLOWIEKA ??

BŁAGAM POMOCY !


23.12.2004 :: 09:24 :: py21.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

No wigilia była rzeczywiście fajna, ale powrót straszny, oj to mało powiedziane... Nie wiem w co się ubrać na to spotkanie,chyba to co zawsze... ale pamiętaj o pizzy. J asię do tego konkursu nie zgłosiłam(na szczęście) tylko do innego. Pozdrawiam i do zobaczenia


22.12.2004 :: 18:36 :: c20-138.icpnet.pl

Asia ;)

Awww... Nie widze was już od 7 godzin i już za wami tęskinię Koffam was bardzio ( WSZYSTKICH, no może bez pana P.G i M.M ) Mam nadzieję, że w przyszłym roku się zobaczymy Życzę wam wesołych świąt, happy new year, tego co napisałam w notce i jeszcze dużo kasy w porfelu ( żebyście mi mogli pożyczać Żartuję... ) KOFFAM WAS :*


22.12.2004 :: 18:23 :: bnn250.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

O0GŁASZAM KONKURS !!!!!!!!!!!!!

NA NAJŚMIESZNIEJSZE ŻYCZENIA SYLWESTROWE

SWOJE PROPOZYCJE SKŁADAJ NA MOIM BLOGU

NAGRODY WSPANIAŁE ;-) CZEKAM NA PROPOZYCJE

POZDROWIONKI


22.12.2004 :: 16:07 :: bcu184.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oh... jaka słodka noteczka :-D Tak. tak.. Wigilia była fajna. Też czuję,ze zgramy sie wszytscy, bo nasza klasa jest coool :)
Pozdrawiam i zyczę Wesołych Świat!!


22.12.2004 :: 15:56 :: 213.238.97.18.adsl.inetia.pl

Natalia

Czesc Asia!~Ja tesknie tez za swoja byla klasa! ale ta tez jest fajna! dzisiaj sie o tym przekonalam! Pozdrawiam Cie! Wesolutki swiat! zapraszam do mnie wszystkich na bloga




Talk.pl :: Wróć