asia - komentarze



Kocha się tylko to, od czego się cierpi...
Nieodwzajemniona miłość łączy się z nieodłącznym cierpieniem... Zadajemy sobie pytania: Dlaczego tak jest? Co to spowodowało? Cierpimy. Cierpimy z braku miłości. Ale gdy miłość przychodzi, wreszcie mamy to, czego pragnęliśmy czasami ten czar miłości pryska. Dlaczego? Po długim cierpieniu otrzymaliśmy miłość od drugiej osoby, i nagle się odmyslamy??? To całe cierpienie powinno nas umacniać w tej miłości a nie odwracać od niej. Cierpienie i oczekiwanie jest próbą naszej miłości. Czy potrafimy kochać i jak kochamy.
Tylko dla miłości jesteśmy w stanie znieść prawdziwe ciepnienie. Bo kochamy. A gdy kochamy jesteśmy zdolni do prawdziwych poświęceń. Jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Wszystko, by tylko kochać...



Buziaki
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

22.12.2004 :: 14:15 :: bws100.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nom. Co prawda to prawda. Gdy jesteśmy zakochani bez wzajemności to jest to najgorsze co może być... Dniami i nocami myślimy o tej osobie. Jednak później gdy już nasze drogi się rozejdą to zapominamy...dziwne ale możliwe. Pozdrawiam wszystkich nieszczęśliwie zakochanych.



19.12.2004 :: 18:15 :: bdb94.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula2

Zagłoś się do mojego konkursu na najsympatyczniejszego bloga. Podaj imię i adres bloga.Paula2


19.12.2004 :: 17:31 :: pg103.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Kto bedzie na kuki spotkukianu


19.12.2004 :: 14:59 :: bcd60.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Hejcia! Zwiększ popularność swojego bloga! Zgłoś się do mojego konkursu na naj bloga! www.basia.talk.pl Instrukcje po wejściu!


19.12.2004 :: 13:09 :: c20-138.icpnet.pl

Asia

Ejjjjj.... Talk.pl mi nie działa ;( Sorrry... Mycha, ale jak się nie naprawi, to nie będę miogła wklejić linka


19.12.2004 :: 12:17 :: bms68.neoplus.adsl.tpnet.pl

MYchA

Zaczynamy I etap!!! www.mycha.talk.pl Wklej tu link mojego bloga (zapomniałam o tym wspomnieć, a chyba nie chcesz stracic 1 pkt???) Narka




Talk.pl :: Wróć