asia - komentarze



Eh....
Właśnie wróciłam od Magdy ( noo... jakieś 40 minut temu ;))... Było oki... Zrobiliśmy co miałyśmy, troche pogadałyśmy i dwie godzinki zeszły... A teraz? Teraz siedzę w domu i powiem wam jedno: MASAKRA!!! muszę zrobić niemiecki ( już mam, ale muszę wklejić jakieś coś z gazety z facetem... ), angielski ( przepisać opowiadanie i uzupełnić ćwiczenia... ), polski ( "Gdziekolwiek była ona, tam był jej raj... "Rozprawka, durny temat... ), geografię ( cwiczenia ) i chemie ( coś tam o zanieczyszczeniach środowiska, czy jakoś tak... )Ehhh... Jeszcze muszę się WOSu i Religii nauczyć... Normalnie no comments... Mam vielką nadzieję, ze się do poniedziałku wyrobie... I jeszcze dodatkowy angielski... TOTAL ZAŁAMKA... Hmmm... Ale już niedługo świeta, hehh... prezenty... Więc humorek ( mimo tych wyżej wymienionych bzdur... ) mi dopisuje. I całe szczęście... A wogóle to najoptimistyczniejszą wiadomością dnia jest to, że spadł śnieg i nie sopniał :D I mam nadzieje, że długo nie stopnieje ;) Chociaż najgorsze w tej całej zimie jest nacieranie... Ale skoro dopiero teraz jest śnieg, i jeszcze tylko 2 dni do szkoły, więc zbyt wiele się nie może stać... I mam taką nadzieję... :)



Ja idę się uczyć... Bleh...
Pozdroviaski
A.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

02.01.2005 :: 20:51 :: proxy.btk.net.pl

kicia

Nie,wcale mi prawy przycisk myszki nie siada tylko jest jeden tyci problem.....Ty jesteś okropnym wrednym samolubem i nie chcesz się dzielić tym co masz ty świnio !!


18.12.2004 :: 22:24 :: pw236.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

No już zdążył stopnieć. Jezu ja się Reli nie ucze został mi tylko Anglik no i Polak- to jest najgorsze. Supcio ten gifik. Pozdrawiam


18.12.2004 :: 21:10 :: 213.238.100.36.adsl.inetia.pl

Natala

Ja tez komentuje I pozdrawiam przy okazji! papa


18.12.2004 :: 17:54 :: c20-138.icpnet.pl

asia

Skoro nikt nie komentuje, to ja sama sobie skomentuje




Talk.pl :: Wróć