asia - komentarze



Hello wszystkim :]
Przede wszystkim, chcę VERY przeprosić jedną osóbkę... ( Pewnie i tak tego nie przeczytasz, bo CHYBA nie masz mojego adresu bloga...Ale coosh... ) Było to dość dawno, ale dopiero dzisiaj Agata mnie uświadomiła... Sooorryy... Ok... To moja wina. Ale nie tylko moja ( Tego debila co mi zabrał pamiętnik, też... Nie wiem kto to był, ale chyba nie ty... ) No i mam nadzieję że cię nie bolało ;) ( Ejj... no, to naprawdę nie było mocno!! ) W każdym razie, I'm very sorry... Było, mineło... I mam nadzieje że nie masz mi tego za złe...

Nareszcie piątek ( YUPPI!!! )... Mam dzisiaj jeszcze anglika dodadkowego... Ale tą godzinkę to przeżyję ( CHYBA... )

W szkoole było tak sobie.... Z kartkówki z matmy piateczka ( ale żal mi Łukasza, bo facet się na niego uwziął ;( ) Ale gorzej było ma historii.... Z krzyżówki 5 ( to akurat dobrze ) a ze sprawdzianu 3 ( brakowało mi 0.5 punkta... Sorry, ale zostawie to bez komentarza... )



Pozdruuffki for all ( i dzięki za komenty :*)
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

19.12.2004 :: 17:56 :: 213.238.101.159.adsl.inetia.pl

namalali

no nareszcie sie skapnelas :P
ale on naprawde byl smutny :P uwierz mi znam go
a tak however lukasz jest teraz podlamany ta matma i nawet jego rodzice cos zauwazyli ze znimnnie tak.... al to juz naprawde zle
i zezarl moje pierniki !!!


17.12.2004 :: 20:13 :: azs196.neoplus.adsl.tpnet.pl

Raptis

No mi w tym roku tak 3 razy brakowało :((.Jakie masz numer gg? Mój 4976165 zagadaj jak CI sie bedzie chciało :P


17.12.2004 :: 20:12 :: bcb215.neoplus.adsl.tpnet.pl

tak, tak... życie jest takie okrutne. Np taka matma- jak wrzód na dupie ( za przeproszeniem). ja bładzę w tunelu nie widząć światła. Ale losz pewnością nam to poświecenie kiedys wynagrodzi , prawda??


17.12.2004 :: 19:59 :: pw174.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

Chyba wiem o kogo chodzi... Pewnie rzeczywiście tego nie czyta. Ale cie lubi, amnie nie ...


17.12.2004 :: 16:22 :: bah94.neoplus.adsl.tpnet.pl

majeczka13

siemka ...ale masz supcio blogaska
ej powiesz mi jak dodałas linkii???



17.12.2004 :: 15:51 :: 213.238.101.223.adsl.inetia.pl

Patrycha

Hej!Bardzo sie ciesze ze sie poprawisz zarcik.pozdro.pa




Talk.pl :: Wróć