asia - komentarze



Heya...
Nudy, nudy, nudy... Dziś po szkoołce sprzątałąm pokoik, bo dzis mam gościów... ;) A tak to nudy, jak zawsze...
A w szkoołce:
1. Polak.... Bez komentarza... Chociaż nie było źle... Cudzoziemszczyzna i te sprawy....
2. Matma... Do zeszyciku wpadły nowe texta pana Nowaka w stylu : "To zróbmy to teraz żeby w domu był luzik majonezik. Nie pasuje coś??? No to luzik chrzanik! "
3. Lekcja wychowawcza... Robiliśmy bombki dla nauczycieli. Mi przypadł pan Doman :D Hehehe...
4. Historia... Ehhh....
5. Wf... Zbite kolano, zbity łokieć, boląca głowa, siatkówka... Dodać coś jeszcze???
6. Sztuka... NUUDDY!!!
No i tak fantastycznie minął dzisiejszy dzionek... Ehhhhh.....



Pozdruuffki
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

12.12.2004 :: 14:43 :: 213.238.102.231.adsl.inetia.pl

Natalia

Na piorniku mam! Heheh, Misia jak Ty cos powiesz! Buhahaha! Pozdro dla Asi Pyci i dla Ciebie Misia!


11.12.2004 :: 16:09 :: bdn35.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paula :D

Ja dopisalam juz pozdro dla ciebie, a gdzie pozdro dla mnie moja kochana asiunio. Mam nadziej, ze dobrze ci poszlo na kartkowce ze sztuki, bo zapomnialam wam o niej powiedziec Pamietaj komentuj moje noty
3maj sie



11.12.2004 :: 15:41 :: bdi41.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale ładny baranek! Natalia ma taki na piorniku ;) Napisz do mnie misiara12@o2.pl


10.12.2004 :: 21:58 :: c17-112.icpnet.pl

Monia

Siemanko:) Mam nadzieję, że się w końcu spotkamy i tzn. w czwartek!! Już nie mogę się doczekać... To do zobaczenia!! :D




Talk.pl :: Wróć