asia - komentarze



Hej wam :*
Sprawdzian z gegry jakoś poszedł ( i w tym momencie dziękuję wszystkim dobrym loodziom :* )... Noooo.... A z religii nie pisałam, bo pan chyba zapomniał :P Ale to taki szczegół ;) Nooo... A jutro mamy sprawdzian z matmy ( Gosh... ) Nie, no jasne uczyłam się, ale nie wiem... Jakoś tak...

My friend Agatka ma zaniżone poczucie własnej wartości... Awww... Słońce... Nie skacz pod malucha, błagam ciem... Aaa... Bo bendem płakać... Kornel zrób coś... Eeee... Jak ja ciem mam Agatko ciągle z tych dołków wyciągać, to chyba na serio nie wytrzymam... Ale podobno ten typ tak ma... Looz... :D

A no i przy okazji pozdrawiam:
- Agatę - Hej, uszka do góry, będzie dobrze... Wszyscy ciem koffają i lubią i ty o tym wiesz... Wielkie MUUAAA :*
- Kornela - Dzięki za te wszystkie akcje " Pocieszania Agaty" i wogóle że jesteś ;)
- Paulę (Andrzejewską, żeby nie było...) - Dzięki za to, że jesteś... Aaa... I jeszcze jedno... Nie ma takiego numeru gg... ;)
- A no i wszystkich o których w tej chwili zapomniałam... VIELKIE MUUUAAAA :*




Pozdraviaski
A.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

03.12.2004 :: 11:04 :: c25-34.icpnet.pl

Agnieszka

Żle sie czuje!! :(
Pozdro dla wszystkich!


02.12.2004 :: 21:03 :: bct47.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula91

Kim jest ten on lub on2 (bo jednego to znam Ł.S.)Dzieki za pozdro i ja tez Ciebie pozdrawiam i pamietaj tez mi sie wpisz




Talk.pl :: Wróć