asia - komentarze



....

ostatnio mam dziwne dni. jesienna chandra? ta, o której wszędzie mówią? z jednaj strony jest dobrze. mam dobry humor, w szkole dobrze, mam przyjaciół i jest si. z drugiej strony... z drugiej strony wcale nie jest dobrze. czuje, że na pewnych sprawach, i na pewnych osobach, przestaje mi zależeć, chociaż są dla mnie naprawde ważne. poprostu. przestaje ich potrzebować? a moze mam ich dosyć? dosyć chorych sytuacji? dosyć rutyny? koniec złudzeń, że wszystko jest dobrze? dotychczas wydawało mi sie że tak jest. ze wszystko jest si. że mam wokół siebie własciwych ludzi. a teraz co? tak poprostu już mi nie zależy? zależy mi. nie będę się oszukiwać że tak nie jest. ale tak dużo się zmieniło. dużo rzeczy sie zepsuło, znikło. o wielu rzeczach poprostu lepiej zapomnieć. spróbować wymazać z pamięci? nie da się. albo poprostu lepiej je zachować. dużo rzeczy się ostatnio sypie. nie tak miało być.
jechałam dzisiaj autobusem. na dworze było już ciemno, zimno jak zawsze. mój dziadek zawsze mówił, że 'kto wsiądzie, musi wysiąść'... myślałam. duzo. nad sobą. nad tym jak bardzo zależy mi na opinii innych. jak bardzo patrzę na pozory. i jak bardzo po nich oceniam. jak bardzo ważna jest dla mnie 'pozycja w społeczeństwie'. wśród ludzi 'powszechnie lubianych' i 'popularnych'. i nie wiem dlaczego. i zdalam sobie sprawe, że bywam 'rozpieszczonym dzieckiem'. chociaż się często tego wpieram. zdarza się, ze dziele ludzi na katygorie. ci ważni i ci mniej ważni. mniej ważni-gorsi? nie potrafie określić. nie potrafie też określic o co mi właściwie chodzi. zmieniłam się? napewno gimnazjum zmienia ludzi. na lepsze? gorsze? nie będę oceniać, nie potrafię. ocenią inni.
czuję, ze dużo rzeczy się rozpada. coś co było jednością, teraz coraz bardziej się sypie. przeze mnie? przez wszystkich. wiem, że jestem naiwna. wiem, że dużo razy się na tym przejechałam i jeszcze napewno przejadę. coraz więcej sztucznych uśmiechów, jak zawsze miłe słowka i nic nie znaczące zapewnienia. tysiące słów, tysiące myśli.
a już nigdy nie będze tak jak przedtem.



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów




Tak napisali inni:

22.10.2006 :: 16:17 :: c149-134.icpnet.pl

i ucielo komentarz.
zreszta whatever


22.10.2006 :: 16:16 :: c149-134.icpnet.pl

chciałabym zeby bylo jak dawiej. a nie zawsze 'chcieć' to 'móc'
a tak swoją drogą nie nawidze


22.10.2006 :: 14:28 :: c151-59.icpnet.pl

paula

nic nie jest tak jak było, wszystko się posypało... już nikomu nie zalezy tak, jak kiedyś zalezało :/ zmienilismy się wszyscy... na gorsze? nie jestem w stanie ocenić, na pewno doroślimy, ale czy to dobrze? ja osobiscie tez nie czuje sie dobrze... mam wrazenie,ze wszystkim, albo wiekszosci pzeszkadzam...tak jakby niektorzy nie chcieli mnie widziec na oczy,bo im przeszkadzam samą nawet obeznoscia.. nie wiem co sie dzieje, ale Twoja notka uswiadomiła mnie, moje odczucia, ze juz nie jest tak jak było.. i tak jak napisalas ... nigdy juz nie bedzie... bez wzgledu na wszystko , co jest, co bedzie... baardzo Cię kocham Skarbie :*


22.10.2006 :: 12:09 :: c151-59.icpnet.pl

youhta)

Kotuś ja juz ci powiedzialam wszystko :* nie martw sie sloneczko bedzie wszystko dobrze, na pewno:* jakoś się poukłada, kazdy ma lepsze i gorsze okresy w zyciu, 'sa wzloty i upadki'... kochaaam cie ja i nie tylko ja, masz wspanialych przyjaciol i ciesz sie tym:* buziak, kotuś:*:*


21.10.2006 :: 22:38 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

mnie tez dopadla jesienna chandra;/
nieunikniona
zapraszam do mnie siasica.talk.pl


21.10.2006 :: 09:36 :: c149-134.icpnet.pl

misia

'ojjj bardzo dobra notka....bardzo prawdziwa...i wpasowałas mi sie z ta notka we własne mysli. Kotus to znaczy ,ze jesteś już odpowiedzialna płaszczką skoro potrafisz sie do takich rzczy przyznać Bo to nie jest proste... Ahhhh ale pamietaj, chyba wszysyc mamy takie chwile, kiedy nam sie wydaje,ze niby wszystko jest okey a tak naprwade, nie jest. Sama sie tym pocieszam. I jak to doda powiedeziala' Bog zamyka po ro drzwi, by otworzyc okno mi' Musimy szukać pozyttywow nawet wtedy kiedy z wierzchu wydaje nam sie ,ze ich nie ma... Ale sa gdzieś na papewno, tak jak z tym oknem Dobra, dobra końce juz pisać Do zobaczonka na koncercie .... :* :* :*'


21.10.2006 :: 09:29 :: c149-134.icpnet.pl

asia

;/




Talk.pl :: Wróć